Tiškevičių rūmuose atidengė prabangą: Prasidėjo Palangos parko festivalis

Tiškevičių rūmuose atidengė prabangą: Prasidėjo Palangos parko festivalis

Palangos parko festivalis pradėjo savo kelionę istoriniais Palangos grafų Tiškevičių rūmais ir viso šio savaitgalio laikotarpiu ši vieta taps talentingų atlikėjų pasirodymų arenu.

Festivalio pirmoji vakaro programa įkvepiantai skambėjo Palangos gintaro muziejaus erdvėje. Operos solistė Ieva Prudnikovaitė ir ansamblis 4TANGO sukurė nuostabų „Tango Piazzolla” muzikos pasaulį. Šis pasirodymas ne tik paliko neišdildomą įspūdį klausytojams, bet ir pasiekė Palangos miesto merą Šarūną Vaitkų. Jo džiaugsmas buvo neabejotinas, matantis, kaip ši istorinė Palangos vieta priima aukščiausios kokybės kultūrinius renginius.

Šeštadienį festivalio scena taps Donato Montvydo, vieno iš šalies ryškiausių dainininkų, grojimui skirta. Jo pasirodymas būtų nepaprastai puikus su geriausiomis dainomis, kurias papildys specialūs styginių kvarteto sukurti aranžuotės. Fortepijono ir gitaros garsai tik dar labiau papildys šias melodijas.

Sekmadienį festivalio uždarymui susitelkę klausytojai bus liudininkai vieno iš žinomiausių Lietuvos pianistų Petro Geniušo pasirodymui. Jo atliekama muzikos programa tikrai bus neįprasta ir užburs klausytojus. Improvizacijos iš pasąmonės gelmių ir žinomų kompozitorių kūriniai tik dar labiau praturtins šį užbaigiamąją vakaro dalį.