2024 Sausio Mėnesio Žaidimų Pristatymas: Nauji ir Grįžtantys Favoritai

2024 Sausio Mėnesio Žaidimų Pristatymas: Nauji ir Grįžtantys Favoritai

Sausis paprastai nėra itin užimtas metų laikotarpis naujiems video žaidimams, tačiau tai nereiškia, kad nėra vertų dėmesio žaidimų. Priešingai, 2024 sausio mėnesio išleidimų tvarkaraštis nėra labai gausus, ypač po metinių šventinių išleidimų, tačiau yra keletas didelių išleidimų, kuriuos verta stebėti.

Sausio mėnesį dominuoja turiningi nuotykiai, įskaitant naują “Prince of Persia” žaidimą ir remasterizuotą “The Last of Us Part II” PlayStation 5 versiją, tačiau taip pat yra ir “Tekken 8”, kuris pasiūlys greitų potyrių kovos žaidimų mėgėjams.

“Prince of Persia: The Lost Crown” (Sausio 18 d.)

Daugiau nei dešimtmetį buvo laukiama visiškai naujo, pagrindinio “Prince of Persia” žaidimo, ir pagaliau Ubisoft atgaivina klasikinį nuotykių prekės ženklą su “Prince of Persia: The Lost Crown”. Žaidimas bus išleistas PS5/PS4, Xbox Series X/S ir Xbox One platformose.

“The Last of Us Part II” Remasterizuota Versija (Sausio 24 d.)

“The Last of Us Part II” remasterizuota versija PlayStation 5 konsolėje suteiks galimybę patirti šį epinį žaidimą su geriausia galima grafika ir greičiu.

“Tekken 8” (Sausio 30 d.)

“Tekken 8” yra dar vienas ilgai lauktas išleidimas, kuris pasiūlys greitų potyrių kovos žaidimų mėgėjams.

DUK

Kas yra remasterizuotas žaidimas?

Remasterizuotas žaidimas yra originalaus žaidimo versija, kuri buvo atnaujinta ir pagerinta, kad atitiktų šiuolaikinius technologijų standartus. Tai gali apimti geriau atrodančią grafiką, sklandesnį žaidimo eiga ir kitus patobulinimus.

Kas yra “Prince of Persia”?

“Prince of Persia” yra populiarus video žaidimų prekės ženklas, kuris pradėtas 1989 metais. Žaidimai dažniausiai yra nuotykių žanro, kuriuose žaidėjai valdo persų princo personažą, kovojantį su priešais ir spręsdamas galvosūkius.

Kas yra “Tekken”?

“Tekken” yra populiarus kovos žaidimų prekės ženklas, kuris pradėtas 1994 metais. Žaidimai dažniausiai yra kovos žanro, kuriuose žaidėjai valdo įvairius kovotojus, kovojančius vienas prieš kitą.