Amazon rudens renginys 2023: naujausi pranešimai ir įrenginiai

Amazon rudens renginys 2023: naujausi pranešimai ir įrenginiai

Beveik prieš 10 metų Amazon pradėjo sutelkti dėmesį į naujoves namuose su mažu Pringles panašiu įrenginiu ir patikimu balso asistentu, kurį dabar žinote ir mylite kaip Alexa1. Nuo tada mes pakeitėme jūsų požiūrį į technologijas kasdieniame gyvenime. Nuo išmaniosiomis kolonėlėmis, padedančiomis jums paruošti naują receptą, iki kamerų, leidžiančių stebėti savo priekinę durį iš bet kurios vietos, Amazon įrenginiai tapo neatsiejama šiuolaikinio gyvenimo dalimi, ir jie vis tobulėja. Ši naujosios kartos įrenginiai ir funkcijos grindžiami dirbtinio intelekto pažanga ir mūsų vizija apie aplinkos intelektą. Jie pakeis jūsų sąveiką su namais1. Štai visi nauji įrenginiai ir funkcijos, kuriuos turėtumėte žinoti, įskaitant išankstinio užsakymo ir prieinamumo informaciją.

Alexa ir Echo

  1. Atnaujinta, dirbtinio intelekto pagrindu veikianti Alexa1. Echo Pop Kids ateina su šešių mėnesių Amazon Kids+ prenumerata, mūsų apdovanojimo turinio paslauga, pilna amžiaus tinkamų knygų, žaidimų, vaizdo įrašų, muzikos, programų ir Alexa įgūdžių. Be to, vaikai gali1.

Norint išversti šį tekstą į lietuvių kalbą, galite naudoti internetinius vertimo įrankius, tokius kaip Bing Translator3, Online-Translator.eu4 arba DeepL6. Tačiau verta paminėti, kad automatinis mašininis vertimas gali padėti suprasti užsienio kalbos tekstą, tačiau retai būna tikslus ar patikimas ir negali pakeisti žmogaus vertėjo. Jei norite gauti aukštos kokybės vertimą, galite kreiptis į vertimo paslaugas teikiančias įmones arba individualius vertėjus, tokius kaip Sofia Translations5 ar Universal Translation Services7. Jie gali pasiūlyti greitą ir tikslią anglų-lietuvių vertimą, atsižvelgiant į jūsų poreikius.