Ar „Apple“ išleis su sulankstomu „iPhone“?

Ar „Apple“ išleis su sulankstomu „iPhone“?

Apple, viena iš pirmaujančių technologijų kompanijų, kuria naują iPhone prototipą, kuris pasižymi sulankstomu dizainu, panašiu į kriauklės formą. Šis žingsnis gali reikšti vieną didžiausių dizaino pokyčių įmonės istorijoje. Sulankstomi telefonai yra kompaktiškesni ir patogesni nei įprasti išmanieji telefonai, be to, jie gali fotografuoti be papildomos atramos, kai yra išskleisti 90 laipsnių kampu.

Nors Samsung Electronics 2019 metais išleido Galaxy Fold ir taip pradėjo sulankstomų telefonų erą, kiti gamintojai, tokie kaip Motorola, Google ir keletas Kinijos prekės ženklų, taip pat pristatė savo sulankstomus įrenginius. Vis dėlto, dėl aukštos kainos ir pažeidžiamumo lyginant su įprastais išmaniaisiais telefonais, sulankstomi telefonai iki šiol yra laikomi nišiniais produktais.

Apple, atrodo, siekia išspręsti sulankstomų įrenginių trūkumus, tokius kaip ekranų lūžinėjimas ir baterijos bei ekranų komponentų dydžio iššūkius. Kompanija taip pat tyrinėja galimybę sukurti sulankstomą iPad, kuris būtų panašaus dydžio kaip iPad Mini su aštuonių colių ekranu.

Nors nėra aišku, kada Apple gali išleisti sulankstomą iPhone ar iPad, šie planai rodo, kad kompanija aktyviai domisi sulankstomų įrenginių rinka ir galbūt nori pasiūlyti naujoviškus sprendimus savo vartotojams.

DUK

Kas yra sulankstomas telefonas?
Sulankstomas telefonas yra išmanusis telefonas, kurio ekranas gali būti sulankstytas į pusę, leidžiant įrenginiui užimti mažiau vietos ir būti patogesniam nešiojimui.

Ar sulankstomi telefonai yra patvarūs?
Sulankstomi telefonai pradžioje susidūrė su patvarumo problemomis, tačiau technologijų gamintojai tobulina dizainą ir medžiagas, siekdami pagerinti įrenginių atsparumą.

Kada galime tikėtis išleidžiamo sulankstomo iPhone?
Nors tiksli išleidimo data nėra paskelbta, Apple dirba su prototipais ir ieško būdų, kaip įveikti dizaino ir gamybos iššūkius.

Paaiškinimai

Prototipas – tai pradinis įrenginio modelis, naudojamas bandymams ir tolesniam tobulinimui prieš pradedant masinę gamybą.

Nišinis produktas – produktas, kuris yra skirtas specifinei vartotojų grupei ir neturi plačios rinkos paklausos.

Kriauklės formos dizainas – sulankstomo telefono dizainas, kuris primena sulankstytą kriauklę, leidžiantis telefonui sulankstyti horizontaliai.