Ar „Apple“ kada nors pakeis „iTunes“ sistemoje „Windows“?

Ar „Apple“ kada nors pakeis „iTunes“ sistemoje „Windows“?

“Apple”, viena iš populiariausių technologijų kompanijų pasaulyje, pranešė apie naujas programų versijas “Windows” operacinės sistemos vartotojams. Šios naujovės gali reikšti pabaigą senamiesčio “iTunes” programai, kuri buvo naudojama daugiau nei 22 metus1.

Naujos programos

“Apple” patvirtino, kad 2023 metais “Windows” vartotojams bus pateiktos specializuotos “Apple TV” ir “Apple Music” programos. Šios programos jau pasirodė “Microsoft Store” parduotuvėje kaip peržiūros versijos1.

“Apple Music” programa “Windows” atrodo labai panaši į “Mac” versiją, su galimybe transliuoti muziką ir tvarkyti vietinę biblioteką. “Apple TV” programa leidžia žiūrėti filmus ir laidas iš “Apple TV+”, taip pat bet kokį turinį, įsigytą iš “iTunes” / “Apple TV”. Be to, yra ir trečioji programa, vadinama “Apple Devices”, kuri leidžia sinchronizuoti, atnaujinti, atsarginės kopijos ar atkurti bet kokį “iPhone”, “iPad” ar “iPod”1.

Ką tai reiškia “Windows” vartotojams?

Šios naujos programos gali reikšti “iTunes” programos pabaigą “Windows” operacinėje sistemoje. Tačiau, kol kas neaišku, ar galutinės programų versijos veiks senesnėse “Windows” versijose. Jei ne, “iTunes” gali likti žmonėms, kurie vis dar naudoja “Windows 10”1.

DUK

Kada “Apple” paskelbė apie šias naujas programas?

“Apple” patvirtino, kad specializuotos “Apple TV” ir “Apple Music” programos “Windows” vartotojams bus pateiktos 2023 metais1.

Ar “iTunes” bus pakeistas “Windows” operacinėje sistemoje?

Tai dar neaišku. Naujos “Apple” programos gali reikšti “iTunes” programos pabaigą “Windows” operacinėje sistemoje, tačiau tai priklauso nuo to, ar galutinės programų versijos veiks senesnėse “Windows” versijose1.

Paaiškinimai naudotiems terminams

“Apple TV” – tai “Apple” kompanijos sukurtas televizijos kanalų ir filmų transliavimo paslaugų paketas.

“Apple Music” – tai “Apple” kompanijos sukurtas muzikos transliavimo paslaugų paketas.

“iTunes” – tai “Apple” kompanijos sukurtas multimedijos grotuvas, kuris buvo naudojamas muzikai, filmams ir kitam turiniui tvarkyti ir groti.