Ar Elder Scrolls 6 pasirodys PS5?

Ar Elder Scrolls 6 pasirodys PS5?

Žaidimų bendruomenė jau seniai laukia “Elder Scrolls” serijos šeštojo tęsinio. Tačiau naujausia informacija, atskleista per Federalinės prekybos komisijos (FTC) bylą prieš “Microsoft”, kelia nemažai triukšmo. Pasirodo, “Elder Scrolls 6” nebus išleistas “PlayStation 5” (PS5) platformoje. Šis faktas buvo patvirtintas “Microsoft” dokumente, kurį kompanija pateikė FTC13.

Žaidimas, kurio pradžia buvo paskelbta dar 2018 m., iki šiol yra apgaubtas paslaptyje2. Tačiau dabar žinome, kad “Elder Scrolls 6” bus prieinamas tik “Xbox” ir PC platformose. Be to, pagal “Microsoft” teisininkų pateiktą informaciją, žaidimas nebus išleistas bent jau iki 2026 m.1.

Ši informacija atskleidžia “Microsoft” strategiją, kuria siekiama stiprinti savo žaidimų platformų ekskliuzyvumą. Tai ypač aktualu atsižvelgiant į tai, kad “Microsoft” įsigijo “Bethesda Game Studios”, “Elder Scrolls” serijos kūrėją, 2021 m. už 7,5 milijardo JAV dolerių3.

Nepaisant to, kad “Elder Scrolls 6” nebus išleistas PS5, žaidimas bus prieinamas “Xbox Game Pass” prenumeratos turėtojams išleidimo dieną, o tai reiškia, kad prenumeratoriai galės žaisti žaidimą be papildomų išlaidų2.

DUK

Kada bus išleistas “Elder Scrolls 6”?

Pagal “Microsoft” pateiktą informaciją, “Elder Scrolls 6” nebus išleistas bent jau iki 2026 m.1.

Ar “Elder Scrolls 6” bus išleistas “PlayStation 5”?

Ne, “Elder Scrolls 6” nebus išleistas “PlayStation 5” platformoje. Žaidimas bus prieinamas tik “Xbox” ir PC platformose13.

Ar “Elder Scrolls 6” bus prieinamas “Xbox Game Pass” prenumeratos turėtojams?

Taip, “Elder Scrolls 6” bus prieinamas “Xbox Game Pass” prenumeratos turėtojams išleidimo dieną2.

Paaiškinimai

Federalinė prekybos komisija (FTC) – tai JAV vyriausybės agentūra, atsakinga už konkurencijos ir vartotojų apsaugos politikos įgyvendinimą.

“Xbox Game Pass” – tai “Microsoft” žaidimų prenumeratos paslauga, leidžianti žaisti šimtus žaidimų už fiksuotą mėnesinį mokestį.

Ekskliuzyvas – tai prekė, paslauga arba, šiuo atveju, žaidimas, kuris yra prieinamas tik tam tikroje platformoje arba per tam tikrą tiekėją.