Ar FF16 turės DLC?

Ar FF16 turės DLC?

Žaidimų apdovanojimų ceremonijoje 2023, SQUARE ENIX® pristatė naują treilerį, kuriame buvo pristatyti du mokami DLC skyriai kritikų pripažintam veiksmo-RPG, “FINAL FANTASY™XVI”, skirti PlayStation®5. Pirmasis DLC, pavadinimu “Echoes of the Fallen”, dabar yra prieinamas PlayStation™Store, o antrasis DLC, pavadinimu “The Rising Tide”, bus išleistas 2024 metų pavasarį. Žaidėjai taip pat gali įsigyti “FINAL FANTASY XVI” plėtros paketą, kuriame bus abu skyriai už sumažintą kainą.

“Echoes of the Fallen” atidaro naują istoriją, mūšius, ginklus, priedus, lygio ribą ir daugiau. Nuotykis prasideda prieš pagrindinio žaidimo galutinį mūšį, kai keistos, tamsios kristalai pradeda cirkuliuoti juodojoje rinkoje. Žaidėjai seka Clive ir kompaniją jų tyrimų metu, kai jie susiduria su įtartinų prekybininkų grupe, vedančia juos į seniai apleistą Fallen bokštą.

“The Rising Tide” atneš naujų iššūkių ir daugiau, įskaitant konfrontaciją tarp Clive ir legendinio Eikon, Leviathan. Daugiau informacijos apie “Echoes of the Fallen”, “The Rising Tide” ir plėtros paketą galima rasti oficialioje svetainėje: https://www.finalfantasyxvi.com.

Be to, švenčiant nominacijas ir laimėjimą Žaidimų apdovanojimų ceremonijoje, “FINAL FANTASY XVI” pagrindinis žaidimas PlayStation™Store yra sumažintas 40% nuo gruodžio 7 iki 11 dienos.

“FINAL FANTASY XVI” supažindina žaidėjus su visiškai nauja istorija “FINAL FANTASY” visatoje, epine tamsia fantazija, kuri vyksta Valisthea karalystėje – žemėje, kuriai suteikta Motinoskristalų šviesa, ir kurioje taika svyruoja, nes Blight plitimas grasina sunaikinti jų dominijas. Žemės likimas nusprendžiamas Eikon, galingų iškviestų būtybių, ir jų Dominant, vyrai ir moterys, kuriems suteikta galimybė juos iškviesti ir valdyti. 

DUK

Kas yra DLC?

DLC yra santrumpa nuo anglų kalbos termino “Downloadable Content”, lietuviškai – atsisiunčiamas turinys. Tai papildomas žaidimo turinys, kurį galima atsisiųsti ir įdiegti į pagrindinį žaidimą, suteikiant naujų funkcijų, istorijos skyrių, veikėjų, ginklų ir kt.

Kas yra RPG?

RPG yra santrumpa nuo anglų kalbos termino “Role-Playing Game”, lietuviškai – vaidmenų žaidimas. Tai žaidimų žanras, kuriame žaidėjai valdo veikėjus ir dalyvauja istorijoje, dažnai su galimybe keisti veikėjų įgūdžius, ginklus ir kitus atributus.

Kas yra Eikon ir Dominant?

Eikon yra galingos būtybės, kurias galima iškviesti “FINAL FANTASY XVI” žaidime. Dominant yra vyrai ir moterys, kuriems suteikta galimybė iškviesti ir valdyti Eikon.