Ar „Google Pixel“ automobilio avarijos aptikimas veikia?

Ar „Google Pixel“ automobilio avarijos aptikimas veikia?

Google Pixel automobilio avarijų aptikimo funkcija, kuri buvo pristatyta 2019 metais, dabar yra prieinama penkiose papildomose šalyse, įskaitant Indiją, Austriją, Belgiją, Portugaliją ir Šveicariją1. Ši funkcija buvo sukurta siekiant padidinti vartotojų saugumą, naudojant įrenginio jutiklius, tokius kaip akselerometras ir mikrofonas, norint aptikti automobilio avariją1. Tačiau, nepaisant šios plėtros, funkcija vis dar ribojama 11 kalbomis, įskaitant danų, olandų, anglų, prancūzų, kanadiečių prancūzų, italų, japonų, mandarinų kinų, norvegų, ispanų ir švedų1.

Automobilio avarijų aptikimo funkcijos veikimas

Automobilio avarijų aptikimo funkcija veikia taip: jei įjungsite šią funkciją, jūsų telefonas naudos jutiklius, tokius kaip akselerometras ir mikrofonas, norint aptikti automobilio avariją1. Jei įvyksta avarija, jūsų telefonas vibravo ir skambės garsiai. Jums bus suteikta 60 sekundžių pasirinkti „Aš gerai” arba „Skambinti 911”. Jei neatsakysite, jūsų Pixel automatiškai paskambins 911 ir pateiks jūsų vietą. Jei pasirinksite „Aš gerai”, jūsų telefonas paprašys jūsų kategorizuoti aptikimą kaip „Nėra avarijos”, „Nedidelė avarija” arba „Skambinti 911”1.

Funkcijos plėtra ir iššūkiai

Nors Google Pixel automobilio avarijų aptikimo funkcija buvo pristatyta dar 2019 metais, ji buvo prieinama tik JAV1. Tačiau dabar, po kelerių metų laukimo, Pixel automobilio avarijų aptikimo funkcija pasiekia daugiau teritorijų. Google atnaujino savo pagalbos puslapį, kuriame pateikiamas Pixel automobilio avarijų aptikimo funkcijos aprašymas, ir įtraukė penkias naujas šalis: Austriją, Belgiją, Indiją, Portugaliją ir Šveicariją1. Tačiau ši funkcija vis dar ribojama 11 kalbomis, o naujose šalyse ji prieinama tik naudojant Google Pixel 4a ir naujesnius modelius, taip pat Pixel Fold1.

Nepaisant šios plėtros, yra keletas iššūkių. Pirmiausia, nors funkcija dabar prieinama daugiau šalyse, ji vis dar ribojama kalbos barjeru. Pavyzdžiui, Indijoje vartotojai negali naudoti šios funkcijos savo gimtąja kalba5. Be to, naujose šalyse funkcija prieinama tik naudojant Google Pixel 4a ir naujesnius modelius, įskaitant Pixel Fold1. Taigi, nors Google Pixel automobilio avarijų aptikimo funkcija yra svarbus žingsnis siekiant padidinti vartotojų saugumą, yra dar daug darbo, kurį reikia atlikti, siekiant užtikrinti, kad ši funkcija būtų prieinama kuo daugiau vartotojų visame pasaulyje.