Ar „iPad Pro“ gaus OLED?

Ar „iPad Pro“ gaus OLED?

Apple planuoja išleisti naują iPad Pro su OLED ekranu kitais metais, tai bus pirmas reikšmingas dizaino atnaujinimas nuo 2018 metų1. Apple pradėjo naudoti OLED ekranus iPhone X 2017 metais, tačiau lėtai atsisakė LCD technologijos kituose savo produktuose, tokiuose kaip iMac, MacBook, atskiri ekranai ir iPad1.

OLED technologija leidžia kiekvieno pikselio ryškumą kontroliuoti individualiai, todėl televizijos laidos, filmai ir kita turinys, naudojantis aukšto dinaminio diapazono apšvietimu, atrodys daug realistiškiau ir gyvybingiau nei ant mini-LED ekrano4. Be to, OLED ekranai yra efektyvesni nei mini-LED ekranai, ypač su dviguba technologija, kurią planuoja naudoti Apple4.

Naujasis iPad Pro, pagal gandus, bus aprūpintas M3 lustu, kuris tikėtinai pasižymės panašiu našumu kaip ir A17 Pro, įdiegtas iPhone 15 Pro modeliuose, suteikiant CPU ir GPU greičio padidėjimą4. Be to, planuojama, kad naujasis iPad Pro bus pateiktas su atnaujinta „Magic Keyboard“, kurioje bus didesnis jutiklinis padas, taip padarydama iPad Pro panašesnį į nešiojamąjį kompiuterį nei dabartinį modelį4.

Tačiau OLED technologija gali turėti trūkumų, tokių kaip deginimas ir problemos su maksimaliu ryškumu, tačiau Apple naudoja technologiją, kuri mažina šias problemas4. Deja, tai gali padaryti pirmuosius iPad Pro modelius daug brangesnius4.

DUK

Kas yra OLED?
OLED (Organic Light Emitting Diodes) yra tipo ekranas, kuris naudoja organines medžiagas, kurios, gavusios elektrą, spinduliuoja šviesą. Ši technologija leidžia kiekvienam pikseliui būti įjungtam arba išjungtam atskirai, suteikiant juodųjų atspalvių gylį ir didinant kontrastą.

Kas yra M3 lustas?
M3 yra Apple sukurtas mikroschemų lustas, kuris yra naudojamas įvairiuose įmonės produktuose, įskaitant iPad ir MacBook. Jis pasižymi dideliu našumu ir efektyvumu.

Kas yra Magic Keyboard?
„Magic Keyboard“ yra Apple klaviatūra, skirta naudoti su iPad Pro. Ji turi integruotą jutiklinį padą ir gali būti naudojama kaip stovas iPad.

Paaiškinimai

OLED (Organic Light Emitting Diodes) – tai ekranų tipas, kuris naudoja organines medžiagas, kurios, gavusios elektrą, spinduliuoja šviesą. Ši technologija leidžia kiekvienam pikseliui būti įjungtam arba išjungtam atskirai, suteikiant juodųjų atspalvių gylį ir didinant kontrastą.

M3 lustas – tai Apple sukurtas mikroschemų lustas, kuris yra naudojamas įvairiuose įmonės produktuose, įskaitant iPad ir MacBook. Jis pasižymi dideliu našumu ir efektyvumu.

Magic Keyboard – tai Apple klaviatūra, skirta naudoti su iPad Pro. Ji turi integruotą jutiklinį padą ir gali būti naudojama kaip stovas iPad.