Ar verta atnaujinti S22 Ultra į S24 Ultra?

Ar verta atnaujinti S22 Ultra į S24 Ultra?

Samsung, per savo metinį “Unpacked” renginį, pristatė tris naujus flagmano lygio išmaniuosius telefonus: Samsung Galaxy S24, S24+ ir S24 Ultra. Naujoji Galaxy S24 serija pasižymi naujomis AI paremtomis funkcijomis, ryškesniais ekranais ir patobulintomis fotoaparato funkcijomis, dėl kurių šie telefonai atrodo itin patrauklūs. Jei jau kurį laiką naudojate Samsung Galaxy S22 ir svarstote, ar verta atnaujinti į S24, mes padėsime jums priimti sprendimą1.

Svarstomi aspektai

Nors naujųjų telefonų programinės įrangos atnaujinimai atrodo viliojantys, gali būti naudinga palaukti dar vienerius metus. Prieš priimdami sprendimą, turėtumėte apsvarstyti keletą dalykų.

  1. Techninės specifikacijos: S24 modelis turi šiek tiek didesnį ekraną (6,2 colio FHD+ Dynamic AMOLED su 120Hz LTPO 2.0, palyginti su S22 modelio 6,1 colio FHD+ Dynamic AMOLED su 120Hz), sunkesnį (197g palyginti su S22 modelio 167g), naujesnį procesorių (Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 palyginti su S22 modelio Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1) ir didesnę bateriją (4,000mAh su 45W krovimu, palyginti su S22 modelio 3,700mAh su 45W krovimu)1.
  2. AI integracija: Šių metų Galaxy išmaniųjų telefonų linijoje pagrindinė tema yra dar didesnė AI integracija į telefonų galimybes. Nuo gyvų vertimų ir AI generuojamų pastabų santraukų iki AI paremtos kalbos į tekstą technologijos, S24 serija yra pilna AI1.
  3. Kaina: Samsung daugiau nebetiesiogiai pardavinėja S22 dėl S24 išleidimo. Tačiau jį vis dar galima rasti Amazon, kol prekės yra. Taip pat galite rasti pigesnius atnaujintus Galaxy S22 modelius Amazon, Walmart ir kitose technologijų perpardavimo svetainėse. Priklausomai nuo saugojimo talpos ir fizinės būklės, galite rasti S22 už mažiau nei $3001.

Išvada

Nors S24 serija atrodo patraukli, ne visiems reikia naujausio įrenginio. Jei esate casual tipo išmaniojo telefono naudotojas, galbūt vertinate protingai kainuojantį išmanųjį telefoną su dabartinėmis funkcijomis ir programine įranga. Taigi, jei norite sekti Samsung į “naująją mobiliojo AI erą”, rinkitės Galaxy S241.

DUK

Kas yra AI?
AI, arba dirbtinis intelektas, yra technologija, kuri leidžia kompiuteriams ir programinės įrangos sistemoms mokytis iš patirties, prisitaikyti prie naujų įvesties duomenų ir atlikti žmogiškas užduotis.

Kas yra Qualcomm Snapdragon?
Qualcomm Snapdragon yra mikroschemų serija, kurią gamina Qualcomm. Šios mikroschemos dažniausiai naudojamos mobiliose įrenginiuose, tokiuose kaip išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai, ir gali apimti procesorių, grafikos procesorių, RAM ir kitas komponentas.

Kas yra AMOLED ekranas?
AMOLED (Active-Matrix Organic Light-Emitting Diodes) yra ekrano technologija, naudojama televizoriuose, kompiuterių monitoriuose ir išmaniuosiuose telefonuose. AMOLED ekranai gali teikti ryškesnius spalvų atspalvius ir geresnį kontrastą nei daugelis kitų ekrano technologijų.

Kas yra LTPO?
LTPO (Low-Temperature Polycrystalline Oxide) yra ekrano technologija, kuri leidžia išmaniesiems telefonams ir kitoms laikrodžių technologijoms taupyti energiją. LTPO technologija leidžia ekrano atnaujinimo dažniui kisti priklausomai nuo to, ką vartotojas daro su įrenginiu, taip padidinant baterijos trukmę.