Beneditas Alabi įsteigė abėcėlę ir pieno gamyklą Osuno valstijoje

Beneditas Alabi įsteigė abėcėlę ir pieno gamyklą Osuno valstijoje

Pasidalijęs savo patirtimi, buvęs Osuno valstijos pavaduotojas gubernatorius Beneditas Alabi atskleidė, jog tam, kad įkurtų modernią abėcėlę ir pieno gamyklą savo gimtajame miestelyje, jam teko parduoti namą Lagoje. Ši veikla prisidėjo prie regiono ekonomikos stiprinimo, suteikdama vietos jaunimui darbo vietas ir sumažindama skurdą.

Buvęs pavaduotojas gubernatorius tarnavo Osuno vadovo poste nuo 2018 iki 2022 metų, dirbdamas kartu su dabartiniu Jūrų ir Mėlynosios ekonomikos ministru Adegboyega Oyetola. Po to, kai Adegboyega Oyetola, su Alabi kaip jo bėgimu partneriu, neįveikė rinkimų ir juos laimėjo Ademola Adeleke iš Liaudies demokratinės partijos (PDP), p. Alabi nusprendė investuoti į žemės ūkį savo gimtajame Ikire rajone Osuno valstijoje.

Alabi akcentuoja, jog šio sprendimo dėl turtų pardavimo jis nesigaili, nes naujoji įmonė padėjo prisidėti prie rajono ekonominio augimo ir sukūrė šimtus darbo vietų. Be to, įmonė sustiprino vietinių ūkininkų ir piemenų bendradarbiavimą, pasiūlydama alternatyvas tradiciniam ganymui – privačias pašarų gamyklas, kur galvijai gali laisvai maitintis nenaudodami žmonių laukų.

Asmuo nurodė, kad pastangos buvo vertos, nes dabar įmonė “Kire Integrated Farms and Market Limited” prisideda ne tik prie kaimo bendruomenės gerovės, bet ir sprendžia kelių sektorių problemas, tokių kaip maisto sauga, skurdo mažinimas ir užimtumo kūrimas.

Prašytas įrodymų apie namo pardavimą dėl verslo įkūrimo, p. Alabi nurodė namo pirkėją, kuris yra žinomas advokatas Osuno valstijoje.

Ši atnaujinta žiniasklaidos analizė svarbi Osuno valstijai, kadangi ji atskleidžia ne tik sėkmę sugrįžus investuoti į vietos bendruomenę, bet ir svarbų buvusio politiko veiksmų pavyzdį, padedantį kurti tvarų vystymąsi jo gimtajame rajone.

**DUK Skyrius pagal straipsnio pagrindines temas ir informaciją**

Kas yra Beneditas Alabi?
Beneditas Alabi yra buvęs Osuno valstijos (Nigerija) pavaduotojas gubernatorius, tarnavęs nuo 2018 iki 2022 metų.

Kokią iniciatyvą pristatė buvęs pavaduotojas gubernatorius?
Beneditas Alabi pardavė savo namą Lagoje, kad įkurtų modernią abėcėlę ir pieno gamyklą savo gimtajame Ikire rajone, Osuno valstijoje.

Kokią įtaką turėjo Alabi veikla regionui?
Jo veikla prisidėjo prie regiono ekonomikos stiprinimo, suteikė darbo vietas vietos jaunimui, sumažindama skurdą ir sustiprino vietinių ūkininkų bei piemenų bendradarbiavimą.

Kaip vadinasi įmonė, kurią įkūrė B. Alabi?
Įmonė vadinasi “Kire Integrated Farms and Market Limited”.

Kokie yra įmonės padariniai rajonui?
Įmonė prisideda prie kaimo bendruomenės gerovės, maisto saugos užtikrinimo, skurdo mažinimo ir naujų darbo vietų kūrimo.

Kokie įrodymai yra, kad B. Alabi pardavė namą verslui įkurti?
B. Alabi nurodė namo pirkėją, kuris yra žinomas advokatas Osuno valstijoje.

Kokia yra šio straipsnio reikšmė Osuno valstijai?
Straipsnis atskleidžia sėkmės istoriją apie grįžimą ir investavimą į vietos bendruomenę, taip pat svarbų buvusio politiko veiksmų pavyzdį, skatinantį tvarų vystymąsi.

**Terminų ir žargono apibrėžimai**

1. Abėcėlė – tai susisteminta pieno produktų ir pieno gamybos įstaiga.
2. Pieno gamykla – įrenginys, kuriame iš teritorijoje esančių fermų surinktas pienas perdirbamas į įvairius pieno produktus.
3. Mėlynosios ekonomikos ministras – valstybės pareigūnas, atsakingas už politikos kūrimą ir vykdymą, susijusį su jūrų ir vandens išteklių naudojimu ekonomikos srityje.
4. Liaudies demokratinė partija (PDP) – politinė partija Nigerijoje.
5. Maisto sauga – užtikrinimas, kad maistas būtų sveikas ir tinkamas vartoti.
6. Tvarus vystymasis – vystymosi strategijos, kurios tenkina dabartines žmogaus reikmes, nedarydamos žalos ateities kartų galimybėms tenkinti savo reikmes.

**Susijusių nuorodų pasiūlymai**

Kadangi konkrečios straipsnio pastraipos nuorodų nepateikia, tiesioginių nuorodų negaliu pasiūlyti. Tačiau susijusią informaciją ir naujienas galima surasti atitinkamų organizacijų ir valstybės tarnybų svetainėse.