BMW belaidis įkrovimas sugadina jūsų naująją „iPhone 15“: „Apple Pay“ problemos

BMW belaidis įkrovimas sugadina jūsų naująją „iPhone 15“: „Apple Pay“ problemos

Kai kurie „iPhone 15“ serijos savininkai praneša, kad „Apple Pay“ nebeveikia po to, kai naudojasi belaidžiu įkrovimu BMW automobilyje1. Nors „Apple“ teigia, kad artimiausiu metu bus išleistas programinės įrangos atnaujinimas, atrodo, kad bendrovei kyla dar viena problema.

Kai kurie „iPhone 15“ serijos vartotojai „MacRumors“ forumuose patvirtino, kad jų telefonai pateko į duomenų atkūrimo režimą, kai belaidžiai įkrauna telefonus BMW automobilyje1. Deja, šie žmonės negalėjo naudoti „Apple Pay“ po to, kai jų telefonai buvo atkurti, kas rodo, kad gali būti sugadintas NFC lustas1.

Kol kas „iPhone 15“ savininkams siūloma nenaudoti belaidžio įkrovimo savo BMW automobiliuose, bent jau kol „Apple“ išspręs šią problemą1. Tuo tarpu vartotojai turėtų laikytis atsargumo ir stebėti naujienas apie galimus sprendimus šiai problemai.Atkreipkite dėmesį, kad šis tekstas yra automatiškai išverstas iš anglų kalbos į lietuvių kalbą. Norint gauti aukštos kokybės vertimą, rekomenduojame kreiptis į profesionalius vertėjus, tokius kaip25 arba9.