“Elder Scrolls 6” atidarymas PS5: Xbox vadovo užuomina

“Elder Scrolls 6” atidarymas PS5: Xbox vadovo užuomina

“Elder Scrolls 6” yra vienas iš labiausiai laukiamų žaidimų pasaulyje, tačiau jo išleidimo data vis dar yra neaiški. Xbox vadovas neseniai užsiminė, kad šis žaidimas gali būti išleistas PS5, tačiau tai dar nėra patvirtinta1.

“Elder Scrolls” serija, kurią kūrė Bethesda, yra viena populiariausių RPG (vaidmenų žaidimų) serijų pasaulyje. Ši serija yra žinoma dėl savo platus ir detalaus pasaulio, kurį galima tyrinėti, ir gausybės įvairių veikėjų, su kuriais galima susipažinti.

Nors “Elder Scrolls 6” išleidimo data dar nėra patvirtinta, Xbox vadovas neseniai užsiminė, kad šis žaidimas gali būti išleistas PS51. Tačiau tai dar nėra patvirtinta, ir kai kurie šaltiniai teigia, kad “Elder Scrolls 6” gali būti išleistas tik Xbox ir PC3.

DUK

Kas yra “Elder Scrolls 6”?

“Elder Scrolls 6” yra būsimas vaidmenų žaidimas, kurį kūrė Bethesda. Tai yra šeštoji dalis populiarioje “Elder Scrolls” serijoje.

Kada bus išleistas “Elder Scrolls 6”?

“Elder Scrolls 6” išleidimo data dar nėra patvirtinta, tačiau kai kurie šaltiniai teigia, kad žaidimas gali būti išleistas ne anksčiau kaip 2026 metais3.

Ar “Elder Scrolls 6” bus išleistas PS5?

Xbox vadovas neseniai užsiminė, kad “Elder Scrolls 6” gali būti išleistas PS51. Tačiau tai dar nėra patvirtinta, ir kai kurie šaltiniai teigia, kad žaidimas gali būti išleistas tik Xbox ir PC3.

Paaiškinimai naudotų terminų

RPG (vaidmenų žaidimas) – tai žaidimų žanras, kuriame žaidėjai valdo vieną ar daugiau veikėjų ir dalyvauja istorijoje. RPG žaidimuose dažnai yra sudėtingi taisyklių rinkiniai ir sistemos, kurios leidžia žaidėjams tobulinti savo veikėjus ir įveikti iššūkius.

Bethesda – tai žaidimų kūrimo kompanija, žinoma dėl tokių žaidimų kaip “Elder Scrolls” serija ir “Fallout” serija.

Xbox – tai žaidimų konsolė, kurią sukūrė Microsoft. Xbox serija apima keletą konsolių, įskaitant Xbox 360, Xbox One ir Xbox Series X/S.

PS5 (PlayStation 5) – tai penktoji PlayStation žaidimų konsolė, kurią sukūrė Sony. PS5 buvo išleista 2020 m. lapkričio mėn.