Eufy saugumo kameros su AI ir tarpusavio sekimo galimybėmis

Eufy saugumo kameros su AI ir tarpusavio sekimo galimybėmis

Anker’s Eufy padalinys pristato naujas saugumo kameras, įskaitant SoloCam S340, Floodlight Cam E340, Video Doorbell E340 ir Indoor Cam S3501. Šios naujos kameros pasižymi AI pagrindu veikiančiu tarpusavio sekimo funkcija, leidžiančia stebėti asmenį per kelias kameras.

Eufy SoloCam S340 yra akumuliatorine lauko kamera, kuri kainuoja 199,99 USD. Ji turi įmontuotą saulės bateriją ir sieninį laikiklį tiek pačiai kamerai, tiek saulės baterijai1. Floodlight Cam E340 yra kabelinė kamera su dviem šviesos skydeliais, kuri suteikia iki 2000 liumenų šviesos ir gali būti montuojama vertikaliai ant sienos1. Ši kamera turi 360 laipsnių apimties ir gali sekti asmenį savo vaizdo lauke. Indoor Cam S350 yra vidaus kamera, kuri kainuoja 129,99 USD1. Ji turi AI pagrindu veikiančią objektų sekimo funkciją, infraraudonųjų spindulių naktinį matymą, dviejų dažnių Wi-Fi 6 palaikymą ir iki 128 GB vietinio vaizdo saugojimo microSD kortelėje1.

Video Doorbell E340 yra naujos kartos Eufy dvigubos vaizdo durų skambutis, kuriame yra dvi kameros: viršutinė 2K kamera su spalvotu naktiniu matymu žmonių aptikimui ir apatinė 1080p kamera siuntinių aptikimui1. Durų skambutis gali būti įdiegtas su kabeline maitinimo sistema arba veikti akumuliatoriaus energija, kaip ir kitos kameros1.

Naujos Eufy saugumo kameros gali sekti lankytojus per kelias kameras ir siųsti jums vieną vaizdo įspėjimą, kuris seka lankytoją tarp vaizdų3. Pradžioje ši sekimo funkcija bus nemokama, o senesnių kamerų savininkai taip pat galės ją naudoti, jei turės tinkamą įrenginį3. Tačiau planuojama įtraukti šią funkciją į būsimą prenumeratos paketą, nors visa darbas atliekamas vietoje, be prieigos prie nuotolinio serverio3.