Galaxy S23 FE: atskleidžiantis vaizdo įrašas atskleidžia, kaip jis veikia su Exynos 2200

Galaxy S23 FE: atskleidžiantis vaizdo įrašas atskleidžia, kaip jis veikia su Exynos 2200

Kai „Samsung” pranešė, kad „Galaxy S23 FE” varo dvejų metų „Exynos” procesoriumi, visi susirūpino dėl telefono našumo ir baterijos trukmės. Tačiau keli apžvalgininkai parodė, kad „Exynos 2200” lustas „Galaxy S23 FE” veikia geriau nei „Galaxy S22 Ultra”, ir tam yra priežastis. Naujas vaizdo įrašas atskleidžia, kaip ir kodėl „Exynos 2200” „Galaxy S23 FE” veikia geriau1.

„Galaxy S23 FE” turi didžiausią garų kameros aušinimo sistemą, kokią kada nors matėme „Samsung” telefonuose. Atrodo, kad „Samsung” „Galaxy S23 FE” naudojo gana solidžią aušinimo sistemą, kad „Exynos 2200” būtų kontroliuojamas. „Galaxy S23 FE” vaizdo įrašas atskleidžia, kad „Samsung” jį aprūpino gana dideliu garų kameros aušinimo sistema, kad būtų kontroliuojama šiluma, todėl jis nesumažina tiek, kiek „Galaxy S22”, „Galaxy S22+” ir „Galaxy S22 Ultra”1.

„Galaxy S23 FE” aušinimo sistema ir jos poveikis našumui

Kadangi jis nesumažina laikrodžio greičio, lustas veikia geriau nei „Galaxy S22” serijoje. Telefonas turi stiklinį galinį dangtelį, kuris yra priliptas prie „Galaxy S23 FE” metalinio rėmo. Kadangi jis turi IP68 klasifikaciją dulkėms ir vandeniui atsparumui, galite matyti, kad visi angos ir iškirptės yra uždengtos guma ir klijais. Vaizdo įrašas atskleidžia, kad galite lengvai pakeisti fotoaparato lęšių dangtelius, švelniai juos šildydami ir atlenkdami, o tada galite įdėti naujus lęšius. Jums nereikia nuimti viso galinio skydelio, kad pakeistumėte fotoaparato lęšius1.

„Galaxy S23 FE” ir „Exynos 2200” našumo stabilumas

„Samsung S23 FE”, kuriame yra „Exynos 2200”, daugelio galėtų būti laikoma baisiu „Samsung” sprendimu, tačiau serija testų rodo, kad kainos ir našumo telefonas gali išlaikyti savo CPU našumą nepaprastai gerai. Atrodo, kad tam tikri „Exynos 2200” gamybos proceso optimizavimai ir aušinimo sprendimo atnaujinimas gali būti šios dramatiškos rezultatų pasikeitimo priežastis. „Exynos 2200”, veikiantis „Galaxy S23 FE”, turi geresnį našumo stabilumą nei „Google” „Tensor G3”5.