Geriausi tolimojo kovos ginklai Baldur’s Gate 3

Geriausi tolimojo kovos ginklai Baldur’s Gate 3

Baldur’s Gate 3 yra ilgai lauktas tęsinys Baldur’s Gate 2, kurį 2000 metais išleido BioWare, o dabar jį kuria Larian Studios. Žaidimas vyksta 120 metų po Shadows of Amn įvykių, Baldur’s Gate 3 leidžia žaidėjams įsijauti į pagrobto ir užkrėsto protagonisto vaidmenį1. Žaidime yra daugybė ginklų, tačiau šiame straipsnyje aptarsime geriausius tolimojo kovos ginklus.

Joltshooter

Joltshooter yra galimas apdovanojimas už žmonių gelbėjimą Waukeen’s Rest. Tai yra ta pati vieta, kurioje Miri yra įstrigusi degančiame pastate. Kitas auka yra patarėjas Florrick, kuris įstrigo to paties pastato rytinėje dalyje. Jei ją išgelbėsite, jums bus pateikti keli galimi apdovanojimai. Tai apima Sparky Points, Spellsparkler arba Joltshooter. Joltshooter yra specialus Longbow Baldur’s Gate 3, kuris padaro 1d8 dūrių žalą savo bazėje, bet neturi jokio bonuso puolimui. Tačiau jis taip pat saugo du Lightning Charges per smūgį. Kiekvienas įkrovimas suteikia vieną žaibo žalą per kitą ataką. Jei sutaupysite iki penkių įkrovimų, tai padidės iki 1d8 žalos1.

Blightbringer

Blightbringer yra retas kokybiškas Shortbow, rastas Baldur’s Gate 3’s Act 3. Jį galima nusipirkti iš Entharl Danthelon, kuris valdo Danthelon’s Dancing Axe Wyrm’s Crossing. Jis turi bazinę kainą 600 aukso, bet ji bus sumažinta, jei pirmiausia duosite Danthelon papildomų daiktų, kad pagerintumėte jo nuotaiką. Blightbringer yra +1 Shortbow, kuris padaro standartinį 1d6 daugumai tikslų. Tačiau prieš Dwarves ir Gnomes, lankas gauna 1d4 bonusą tiek puolimui, tiek žalos metimams1.

Gontr Mael

Gontr Mael yra galingas Longbow, gautas iš Steel Watch Foundry. Jei visiškai išjungsite Steel Watch Baldur’s Gate 3, galiausiai turėsite kovoti su jo galingiausiu nariu, Steel Watch Titan. Jis turi Toughness 15, tai reiškia, kad 14 ar mažesnių atakų žala nebus padaryta. Jis taip pat sprogs prieš pralaimėjimą, todėl pereikite bent 30m atstumu, kad išvengtumėte sprogimo. Grįžkite prie Titan’s nuolaužų, kad apgautumėte lanką1.

Hellfire Engine Crossbow

Hellfire Hand Crossbow yra geriausias vienos rankos tolimojo kovos ginklas Baldur’s Gate 3. Jį valdo Yurgir, pasislėpęs Gauntlet of Shar. Demonas Raphael prašo jus nugalėti būtybę bet kokiais būdais. Norėdami gauti Hand Crossbow, turite nugalėti Yurgir atvirame kovos lauke, kad jo kūnas liktų. Ginklas yra +2 Hand Crossbow, padarantis 1d6 žalą. Tai atrodo nedaug, bet įrengus jį atsarginėje rankoje, jis tampa nuostabiu ginklu Thief Rogues ar College of Sword Bards1.

Dead Shot

Dead Shot yra dar vienas perkamas tolimojo kovos ginklas Baldur’s Gate 3. Šį kartą jį galima nusipirkti iš Fytz the Firecracker, kuris valdo Stormshore Armoury Baldur’s Gate apatiniame mieste. Ginklas kainuoja 700 aukso, kas yra protinga kaina. Fytz turi istoriją su Karlach ir gali suteikti papildomų nuolaidų, jei su juo pakankamai kalbėsitės1.

Kiti ginklai

Be minėtų ginklų, Baldur’s Gate 3 taip pat yra daugybė kitų tolimojo kovos ginklų, kurie gali būti naudingi įvairiose situacijose. Pavyzdžiui, yra ginklai, kurie suteikia papildomų privalumų, tokių kaip stiprinimai, buffai ir netgi papildomos atakos, kurios daro tolimojo kovos kovotojus daug mirtinų2. Taip pat yra ginklų, kurie suteikia galimybę atlikti papildomas atakas, tokius kaip dieviškai palaimintas ietis, demono valdomas kūjis, orumo dievui skirtas trisakis ir vienas iš žaidimo galingiausių lankų2.

Išvada

Baldur’s Gate 3 yra žaidimas, kuriame yra daugybė ginklų, tačiau tolimojo kovos ginklai yra ypač svarbūs, nes jie leidžia žaidėjams kovoti iš tolo. Nors kai kurie ginklai gali atrodyti paprasti, jie gali turėti unikalių efektų, kurie gali padidinti jų naudingumą kovos metu. Be to, kai kurie ginklai gali būti naudojami kaip atsarginiai ginklai, suteikiant papildomų privalumų, kai priešai yra per arti tolimojo kovos atakoms4. Taigi, renkantis tolimojo kovos ginklą Baldur’s Gate 3, svarbu atsižvelgti į daugybę veiksnių, įskaitant ginklo tipą, jo efektus ir kaip jis gali būti naudojamas kovos metu.