Google Pixel 8 nuotėkis patvirtina AI fotoaparato funkcijas ir išankstinio užsakymo pasiūlymą

Google Pixel 8 nuotėkis patvirtina AI fotoaparato funkcijas ir išankstinio užsakymo pasiūlymą

Google Pixel 8 pristatymas numatytas kitą savaitę, tačiau naujienų portaluose jau galima rasti daugybę informacijos apie šį įrenginį1. Patikimas šaltinis Evan Blass paskelbė nuotraukas, kurios patvirtina kai kurių AI fotoaparato funkcijų grįžimą, kartu su nauju išankstinio užsakymo pasiūlymu1.

AI fotoaparato funkcijos

Pagal nuotekius, Google vėl pabrėžia AI fotoaparato funkcijas kaip pagrindinį savo naujojo telefono pardavimo argumentą1. Nuotraukose minimos „Photo Unblur” funkcija, kuri išryškina neryškias nuotraukas po jų padarymo, ir „Magic Eraser”, leidžianti pašalinti nepageidaujamus objektus iš nuotraukų1. Abi šios funkcijos buvo prieinamos Pixel 7 serijos telefonuose, tačiau bus įdomu pamatyti, kaip greitesnės ir tikslės jos veiks su naujuoju Google Tensor G3 lustu1.

Išankstinio užsakymo pasiūlymas

Nors dauguma nuotėkių sutelkė dėmesį į telefono kameros dizaino pokyčius, naujas vaizdo įrašymo galimybes, spalvas ir kai kurias kainų gandus, Google tikriausiai pristatys dar keletą AI funkcijų kitos savaitės pristatymo metu1. Svarbiausia naujiena iki šiol buvo tai, kad Pixel 8 bus palaikomas septynerius metus atnaujinant Android sistemą1. Kaip šie septyni metai bus paskirstyti – ar tai bus septyni tiesioginiai Android atnaujinimai, ar penkeri metai su dviem papildomais saugumo atnaujinimais – bus įdomu stebėti1.

Atnaujinimas spalio 2 d.

Spalio 2 d. atnaujinimas praneša, kad Google Pixel 8 ir Pixel Watch 2 bus pristatyti rytoj, tačiau prieš tai dar vienas didelis nuotėkis1. Buvo įkeltas išpakavimo vaizdo įrašas, kuriame matyti naujasis telefonas1.