Google Play ir jo strategija: Android pasaulio dominavimas kaip būtinas išlikimo klausimas

Google Play ir jo strategija: Android pasaulio dominavimas kaip būtinas išlikimo klausimas

Google, viena iš didžiausių technologijų kompanijų pasaulyje, yra žinoma už savo gebėjimą dominuoti rinkoje. Tačiau nedaug žmonių žino, kad ši dominacija nebuvo lengvai pasiekta. Google Play, Google programų parduotuvė, yra vienas iš pagrindinių kompanijos produktų, kuris padeda jai išlaikyti savo poziciją Android operacinės sistemos rinkoje.

Google sutiko sumokėti Samsung Electronics Co. 8 milijardus dolerių per ketverius metus, kad padarytų savo paieškos sistemą, balso asistentą ir Play parduotuvę numatytąja Samsung mobiliųjų įrenginių programomis. Tai buvo atskleista per Epic Games Inc. pateiktą liudijimą1.

Google strategija, kurią pateikė James Kolotouros, Google partnerystės viceprezidentas, yra dalintis programų parduotuvės pajamomis su Android mobiliųjų įrenginių gamintojais, kad užtikrintų, jog jų produktai būtų iš anksto įdiegti su Google Play namų ekranuose1.

Ši strategija leidžia Google išlaikyti savo dominavimą Android pasaulio rinkoje, kuris, kaip rodo pavadinimas, yra esminis Google išlikimui.

DUK

Kas yra Google Play?
Google Play yra Google programų parduotuvė, kurioje galima rasti ir įdiegti įvairias programas, žaidimus ir kitą turinį Android operacinės sistemos įrenginiams.

Kas yra Android?
Android yra mobiliųjų įrenginių operacinė sistema, kurią sukūrė Google. Ji yra labiausiai paplitusi operacinė sistema pasaulyje.

Kas yra Epic Games?
Epic Games yra žaidimų kūrimo kompanija, žinoma dėl tokių populiarių žaidimų kaip „Fortnite”. Ji taip pat yra Google konkurentė programų parduotuvių rinkoje.

Kas yra Samsung Electronics Co.?
Samsung Electronics Co. yra Pietų Korėjos technologijų kompanija, žinoma kaip viena iš didžiausių mobiliųjų telefonų gamintojų pasaulyje.

Paaiškinimai

Google Play – tai Google sukurtas elektroninės prekybos platformos servisas, kuris leidžia vartotojams peržiūrėti ir atsisiųsti įvairias programas, skirtas Android operacinės sistemos įrenginiams.

Android – tai mobiliųjų įrenginių operacinė sistema, kurią sukūrė Google. Ji yra labiausiai paplitusi operacinė sistema pasaulyje.

Epic Games – tai JAV žaidimų kūrimo kompanija, žinoma dėl tokių populiarių žaidimų kaip „Fortnite”. Ji taip pat yra Google konkurentė programų parduotuvių rinkoje.

Samsung Electronics Co. – tai Pietų Korėjos technologijų kompanija, žinoma kaip viena iš didžiausių mobiliųjų telefonų gamintojų pasaulyje.