„GTA 6” inovatyvus PS5 animacijos variklis žada būti labai dinamiškas ir realistiškas

„GTA 6” inovatyvus PS5 animacijos variklis žada būti labai dinamiškas ir realistiškas

„GTA 6” žaidimo kūrėjai, „Rockstar”, neatsipalaiduoja ir nuolat siekia tobulėti. Atsižvelgiant į tai, kad nuo „GTA 5” pristatymo praėjo daugiau nei dešimt metų, galime tikėtis, kad „GTA 6” bus revoliucinis patyrimas12. Nors „Rockstar” kol kas neatskleidžia daug detalių apie projektą, vienas „Reddit” vartotojas atrado patentą, kuris galbūt susijęs su atviro pasaulio tęsiniu – judėjimo varikliu124.

Dokumentacija yra gana techninė, tačiau pateikimas leidžia manyti, kad kūrėjas gali pasinaudoti mažų „statybinių blokelių” biblioteka veikėjų judėjimui. Šie blokeliai gali būti derinami įvairiais būdais, leidžiantys sukurti daugybę unikalių animacijų, pavyzdžiui, kai veikėjas vaikšto lietuje, sužeistas ar pavargęs12. Idėja yra ta, kad minėti „statybiniai blokeliai” gali būti panaudoti sukurti platesnį animacijų spektrą, todėl patirtis tampa „labai dinamiška ir realistiška”12.

„Rockstar” visada buvo žinomas dėl aukštos kokybės veikėjų animacijų, pradedant nuo „GTA 4” PS3, todėl galime tikėtis, kad šioje srityje buvo investuota daug pastangų1.

Inovacijos ir technologijos pažanga

„GTA 6” animacijos variklis yra inovacinis ir žada būti labai dinamiškas bei realistiškas. Šis variklis yra sukurtas naudojant mažus „statybinius blokelius” veikėjų judėjimui, kurie gali būti derinami įvairiais būdais, leidžiantys sukurti daugybę unikalių animacijų12. Tai reiškia, kad veikėjai gali judėti ir elgtis labai realistiškai, pavyzdžiui, vaikščioti lietuje, būti sužeistiems ar pavargusiems.

„GTA 6” ir PS5: naujos galimybės

PS5 konsolė su savo galinga technologija suteikia „GTA 6” puikią platformą tobulinti ir plėtoti šį inovatyvų animacijos variklį. Šis variklis, kartu su PS5 technologija, gali sukurti nepakartojamą ir įsimintiną žaidimo patirtį, kurioje veikėjų judėjimas ir elgsena yra labai realistiški12.

Šie pokyčiai ir inovacijos rodo, kad „GTA 6” žada būti ne tik žaidimas, bet ir revoliucinis patyrimas, kuris iš naujo apibrėžia, kaip mes žaidžiame ir patiriame virtualią realybę.