“GTA 6” iššūkiai: PC žaidėjų dilema ir naujos galimybės

“GTA 6” iššūkiai: PC žaidėjų dilema ir naujos galimybės

“Grand Theft Auto 6” (GTA 6) debiutinis treileris buvo išleistas anksčiau nei planavo leidėjas ir kūrėjas Rockstar1. Šis žaidimas, numatytas 2025 metais, sukėlė didelį susidomėjimą ir diskusijas visame pasaulyje. Tačiau ne visi žaidėjai džiaugiasi šia naujiena. Ypač tai pasakytina apie PC žaidėjų bendruomenę.

PC žaidėjų dilema

Rockstar nusprendė, kad “GTA 6” iš pradžių bus prieinamas tik “PlayStation 5” ir “Xbox Series X and S” platformose1. Tai sukėlė nemažai nerimo tarp PC žaidėjų, kurie dabar susiduria su dilema: laukti “GTA 6” iki 2026 metų arba pirkti žaidimą ant kitos platformos ir vėliau vėl jį įsigyti PC1. Šis fenomenas žinomas kaip “double-dip” ir yra gana paplitęs tarp žaidimų leidėjų.

Kriptovaliutų galimybės

Kita vertus, “GTA 6” gali atnešti naujovių, kurios gali patraukti žaidėjų dėmesį. Yra gandų, kad “GTA 6” gali įtraukti kriptovaliutų atlygio sistemą3. Tai reiškia, kad žaidėjai galės uždirbti kriptovaliutas žaidimo metu, kas gali suteikti papildomą motyvaciją žaisti.

DUK

Kas yra “double-dip”?
“Double-dip” yra reiškinys, kai žaidėjai pirktų tą patį žaidimą ant skirtingų platformų. Pavyzdžiui, jei “GTA 6” iš pradžių bus prieinamas tik “PlayStation 5” ir “Xbox Series X and S”, PC žaidėjai gali nusipirkti žaidimą ant vienos iš šių platformų, o vėliau, kai jis bus išleistas PC, jie gali nusipirkti jį dar kartą.

Kas yra kriptovaliuta?
Kriptovaliuta yra virtuali arba skaitmeninė valiuta, kuri naudoja kriptografiją saugumui užtikrinti. Kriptovaliutos, tokios kaip Bitcoin ir Ethereum, yra decentralizuotos ir veikia blokų grandinės (blockchain) technologija.

Kaip veikia kriptovaliutų atlygio sistema “GTA 6”?
Nors oficialus patvirtinimas dar nebuvo paskelbtas, manoma, kad “GTA 6” gali įtraukti kriptovaliutų atlygio sistemą. Tai reiškia, kad žaidėjai galės uždirbti kriptovaliutas žaidimo metu, pavyzdžiui, atlikdami tam tikras užduotis ar misijas.