HMD Global pradeda naują erą: atsisveikinimas su Nokia prekės ženklu

HMD Global pradeda naują erą: atsisveikinimas su Nokia prekės ženklu

HMD Global, bendrovė, kuri pastaraisiais metais buvo atsakinga už Nokia prekės ženklo išmaniuosius telefonus, praneša apie naują strategijos kryptį. 2024-ieji paskelbti „Žmogiškųjų Mobiliojo Ryšio Įrenginių metais“, o tai reiškia, kad bendrovė sieks sukurti originalius įrenginius ir plėtoti naujas partnerystes. HMD Global rinkodaros vadovas Larsas Silberbaueris patvirtino, kad bendrovė kurs savitą produktų liniją, kurioje bus mažiau dėmesio skiriama Nokia pavadinimui.

Nors ankstesnės nutekinamos informacijos atskleidė galimus naujosios linijos įrenginius, vis dar neaišku, ar tai bus vidutinės klasės, ar biudžetiniai modeliai. HMD Global teigia, kad toliau gamins patvarius, linksmus, saugius, greitus ir prieinamus telefonus, tačiau Nokia prekės ženklas atsiduria antrame plane. Bendrovės pranešime minimi „Nokia išmanieji telefonai ir paprasti telefonai“, tačiau akivaizdu, kad dėmesys perkeliamas į naujus produktus.

DUK

Kas yra HMD Global?
HMD Global yra bendrovė, kuri nuo 2016 metų valdo Nokia prekės ženklo išmaniuosius telefonus.

Kas yra „Žmogiškieji Mobiliojo Ryšio Įrenginiai“?
Tai HMD Global pristatyta koncepcija, kuri žymi naują produktų kūrimo etapą, atsigręžiantį į vartotojų poreikius ir inovacijas.

Ar Nokia prekės ženklas visiškai išnyks iš rinkos?
Nors HMD Global praneša apie naują strategiją, jie vis dar gamins Nokia prekės ženklo įrenginius, tačiau naujoji linija bus akcentuojama kaip prioritetas.

Paaiškinimai naudotų terminų

  • HMD Global: Bendrovė, kuri šiuo metu yra atsakinga už Nokia prekės ženklo išmaniuosius telefonus.
  • Nokia: Istorinis mobiliojo ryšio įrenginių prekės ženklas, kuris buvo itin populiarus XX a. pabaigoje ir XXI a. pradžioje.
  • Išmanusis telefonas: Mobilusis telefonas, turintis pažangias kompiuterines galimybes ir jungtis.
  • Biudžetinis modelis: Ekonomiškas variantas, skirtas vartotojams, ieškantiems prieinamos kainos įrenginio.
  • Vidutinės klasės modelis: Telefonas, kuris siūlo subalansuotą kainos ir funkcionalumo santykį.