iPad mini 7 galiausiai artėja prie išleidimo

iPad mini 7 galiausiai artėja prie išleidimo

Horizonte naujas iPad Mini
Pranešama, kad iPad Mini 7 artėja prie išleidimo, o atnaujinta versija turėtų pasirodyti ketvirtąjį 2023 m. ketvirtį. Paskutinis didelis iPad Mini atnaujinimas buvo atliktas 2021 m., kai iPad Mini 6 pristatė 8,3 colio ekraną, USB -C jungtis ir Apple Pencil 2 palaikymas.

Galimi atnaujinimai ir spėlionės
Nors jokios konkrečios informacijos apie 2023 m. modelį nebuvo atskleista, greitesnis procesorius yra didelė galimybė. Dabartinis „iPad Mini 6“ veikia su „Apple A15“ lustu, o naujesniuose „iPhone“ naudoja „Apple A17“ arba „A16“ lustą. Neaišku, ar 499 USD kaina pasikeis.

Ankstesnis gandas teigė, kad iPad Mini 7 gali turėti 120 Hz ProMotion ekraną. Tačiau ekranų analitikas Rossas Youngas paneigė šį gandą, teigdamas, kad būtų stebėtina, jei kitas iPad Mini bus su didesniu atnaujinimo dažniu. Dabartinis iPad Mini naudoja a-Si LCD, kuris nesuderinamas su ProMotion ir yra pigesnis nei Oxide LCD technologija, naudojama iPad Pro 120Hz plokštėms.

Apibendrinant
Tikimasi, kad „iPad Mini 7“ bus išleistas ketvirtąjį 2023 m. ketvirtį, o galimi atnaujinimai, įskaitant greitesnį procesorių. Nors anksčiau buvo gandai apie 120 Hz ProMotion ekraną, dabar jis laikomas mažai tikėtinas dėl suderinamumo ir išlaidų problemų.