IPhone 15 pristatymas: paaiškinti operatoriaus pasiūlymai ir nuolaidos

IPhone 15 pristatymas: paaiškinti operatoriaus pasiūlymai ir nuolaidos

Labai lauktas iPhone 15 pagaliau buvo išleistas, o belaidžio ryšio operatoriai konkuruoja dėl jūsų verslo siūlydami viliojančius pasiūlymus ir nuolaidas. Kad padėtume jums naršyti po įvairius pasiūlymus, sudarėme geriausių „T-Mobile“, „Verizon“ ir „AT&T“ operatorių pasiūlymų sąrašą bei kiekvienos reklamos reikalavimus.

„T-Mobile“ „iPhone 15“ pasiūlymas: nemokami „iPhone“ su pakeitimu ir plano atnaujinimu
„T-Mobile“ siūlo visus „iPhone 15“ modelius nemokamai (arba iki 1 000 USD nuolaida), jei prekiaujate tinkamu įrenginiu ir naudojate arba atnaujinate vieną iš tinkamų planų. Dėl šios reklamos T-Mobile klientams naujovinti į naujausią „iPhone“ yra labiau prieinama, tačiau būtina patikrinti konkrečius reikalavimus keičiamam įrenginiui ir planuoti, kad atitiktumėte sandorio reikalavimus.

„Verizon“ „iPhone 15“ pasiūlymas: iki 830 USD nuolaida su aukščiausios klasės planais
„Verizon“ pasiūlymas suteikia iki 830 USD nuolaidą naujam „iPhone 15“, jei naudojate vieną iš naujausių aukščiausios klasės planų, įskaitant naują „Unlimited Plus“ planą. Šis sandoris skirtas klientams, kurie jau naudojasi arba nori pereiti prie „Verizon“ brangesnių planų, todėl tai gali būti patraukli galimybė ieškantiems aukščiausios kokybės funkcijų ir paslaugų.

AT&T „iPhone 15 Pro“ reklama: iki 1000 USD nuolaida su pakeitimu
AT&T nauji ir esami klientai gali gauti iki 1000 USD nuolaidą „iPhone 15 Pro“ serijai (minimali 230 USD vertės mainų vertė) su kvalifikuotais mainais. Šis sandoris yra ypač patrauklus tiems, kurie nori naujovinti į iPhone 15 Pro arba iPhone 15 Pro Max, nes jis siūlo daug sutaupyti aukštesnės klasės modelių mainais į reikalavimus atitinkantį mainų įrenginį.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „iPhone 15“ išleidimas į rinką įtraukė daugybę operatoriaus pasiūlymų ir nuolaidų, todėl klientams buvo lengviau atnaujinti į naujausią įrenginį. „T-Mobile“, „Verizon“ ir „AT&T“ turi savo unikalius pasiūlymus, atitinkančius skirtingus klientų poreikius ir pageidavimus. Norint išnaudoti visas šių reklamų galimybes, labai svarbu atidžiai peržiūrėti konkrečius kiekvieno pasiūlymo reikalavimus ir pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų dabartinį planą, mainų įrenginį ir norimą iPhone 15 modelį.