Ką „Sonos“ išleis 2023 m.?

Ką „Sonos“ išleis 2023 m.?

“Sonos”, beveik dvi dešimtmečius dominavusi belaidžių garsiakalbių rinkoje, ypač daug dėmesio skiria belaidžių daugiakambarių garsiakalbių segmentui. Tačiau per pastaruosius metus įmonė patyrė nemažai pokyčių. Nuo 2017 metų, kai įmonės vadovu tapo Patrick Spence, “Sonos” pradėjo dažniau pristatyti naujus garsiakalbius ir audio komponentus. Tai yra puiki naujiena visiems “Sonos” gerbėjams. “Sonos” ne tik gamina daugiau garsiakalbių nei bet kada anksčiau, bet ir plečia savo veiklos sritį įvairių tipų garsiakalbių gamyboje. Dabar įmonė gamina nešiojamus ir ultra nešiojamus garsiakalbius, tokius kaip “Move” ir “Roam”1.

Nauji “Sonos” garsiakalbiai

2023 metais “Sonos” pristatė “Era 100” ir “Era 300” garsiakalbius. “Era 100” yra naujas ir patobulintas “One” modelio variantas, o “Era 300” yra naujo tipo garsiakalbis, skirtas atkurti įtraukiantį garsą, palaikantį “Dolby Atmos”. “Era” garsiakalbiai, be “Wi-Fi” transliavimo, taip pat palaiko “Bluetooth” ir linijinį ryšį per “USB-C” jungtį. Tai reiškia, kad galite lengviau atkurti dainas iš ne transliuojamos paslaugos, pavyzdžiui, iš “YouTube” vaizdo įrašo, arba lengviau prijungti kitą audio įrenginį, pavyzdžiui, CD grotuvą ar patefoną1.

Būsimi “Sonos” garsiakalbiai

Yra tikimybė, kad “Sonos” pristatys naują ir patobulintą “Move” modelį. Tikimasi, kad jis turės gerokai patobulintą baterijos veikimo laiką, kuris sieks iki 24 valandų (didele pažanga palyginti su dabartinio “Move” modelio 11 valandų veikimo laiku). Taip pat tikimasi, kad jis palaikys linijinį audio per “USB-C”, kaip ir “Era 100” ir “Era 300”, todėl jums reikės specialaus “Sonos” adapterio. Jis atkurs tikrą stereo garsą dėka papildomo žemo dažnio garsiakalbio. Be to, jis bus prieinamas naujoje alyvų spalvoje, taip pat tradiciniuose baltuose ir juoduose atspalviuose. Vienintelis minusas yra tai, kad jis tikėtinai kainuos 449 dolerius, tai yra 50 dolerių brangesnis nei dabartinis “Move” modelis1.

DUK ir terminų paaiškinimai

“Sonos” – tai įmonė, kuri beveik dvi dešimtmečius dominuoja belaidžių garsiakalbių rinkoje, ypač daug dėmesio skiria belaidžių daugiakambarių garsiakalbių segmentui.

“Move” – tai “Sonos” nešiojamas garsiakalbis, kuris yra populiarus dėl savo galingo garsinimo ir baterijos veikimo laiko.

“Roam” – tai “Sonos” ultra nešiojamas garsiakalbis, kuris gali prisijungti prie “Bluetooth” ar “Wi-Fi”.

“Era 100” ir “Era 300” – tai 2023 m. pristatyti “Sonos” garsiakalbiai, kurie palaiko “Wi-Fi” transliavimą, “Bluetooth” ir linijinį ryšį per “USB-C” jungtį.

“Dolby Atmos” – tai garsinimo technologija, kuri sukuria erdvinį garsą, suteikiantis klausytojui įtraukiantį patyrimą.

“Bluetooth” – tai belaidžio ryšio technologija, leidžianti duomenis perduoti tarp įrenginių per trumpus atstumus.

“Wi-Fi” – tai belaidžio ryšio technologija, leidžianti įrenginiams prisijungti prie interneto per radijo bangas.