Kaip apsaugoti savo iPhone 7?

Kaip apsaugoti savo iPhone 7?

„iPhone 7“ yra puikus įrenginys, tačiau kaip ir bet kuris kitas išmanusis telefonas, jis gali būti pažeidžiamas saugumo grėsmėms. Norint užtikrinti savo „iPhone 7“ saugumą, reikia atlikti keletą veiksmų. Šiame straipsnyje pateiksiu išsamų vadovą, kaip apsaugoti savo „iPhone 7“ nuo įvairių grėsmių.

Atnaujinkite savo „iOS“ programinę įrangą

Vienas iš svarbiausių veiksmų, kurį galite atlikti norėdami apsaugoti savo „iPhone 7“, yra reguliariai atnaujinti „iOS“ programinę įrangą. „Apple“ nuolat išleidžia „iOS“ atnaujinimus, siekdama užpildyti saugumo spragas ir pašalinti klaidas. Kai atidėliojate „iOS“ atnaujinimą, didinate savo telefono saugumo riziką. Jis gali būti pažeistas ir galite prarasti savo svarbius duomenis4.

Naudokite dviejų faktorių autentifikaciją

Dviejų faktorių autentifikacija yra dar vienas svarbus būdas apsaugoti savo „iPhone 7“. Šis saugumo metodas reikalauja, kad pateiktumėte papildomą informaciją, prieš leidžiant prieigą prie savo telefono. Kiekvieną kartą, kai įvedate slaptažodį, „iOS“ sistema gali išsiųsti jums kodą, kurį reikia įvesti. Tai padeda apsaugoti jūsų paskyras nuo neleistinos prieigos ir apsaugo jūsų telefoną nuo „phishing“ grėsmių4.

Leiskite programoms stebėti jūsų vietą tik vieną kartą

Kai įdiegiate naujas programas, jums bus paprašyta leisti programai pasiekti jūsų vietą. Jei leisite programai nuolat stebėti jūsų vietą, tai gali būti naudojama nusikaltėliams. Jie gali nustatyti jūsų geografinę padėtį ir gauti daugiau informacijos apie jus, tokią kaip jūsų socialinio draudimo numeris ar gimimo vieta. Tai gali lemti jūsų tapatybės vagystę ir sukelti problemų internete4.

Atsisiųskite programas iš patikimų šaltinių

Svarbu atsisiųsti programas tik iš patikimų šaltinių. Patikimi šaltiniai laikosi griežtų programų kūrėjų gairių ir patikrina programas prieš leisdami jas atsisiųsti. Tai padeda užtikrinti, kad jūsų „iPhone 7“ bus apsaugotas nuo kenkėjiško kodo. Jei atsisiųsite programas iš nepatikimų šaltinių, galite įdiegti užkrėstą programinę įrangą ir suteikti nusikaltėliui prieigą prie jūsų „iPhone 7“4.

Išvalykite savo naršymo istoriją

Svarbu reguliariai išvalyti savo naršymo istoriją. Tai padeda apsaugoti jūsų „iPhone 7“ nuo įvairių grėsmių, tokių kaip „ransomware“, SQL injekcijos, kryžminio skriptų vykdymo, šnipinėjimo programų, kompiuterinių virusų ir kitų grėsmių4.

Išjunkite pranešimus užrakintame ekrane

Jūsų „iPhone 7“ gali rodyti pranešimus užrakintame ekrane. Tai reiškia, kad bet kas gali peržiūrėti jūsų el. laiškų ir kitų pranešimų turinį, net jei jie negali atrakinti telefono. Jei jūsų telefono ekrane rodoma jautri informacija, tai gali kelti saugumo grėsmę jūsų „iPhone 7“. Norėdami užtikrinti savo telefono saugumą, išjunkite visus pranešimus užrakintame ekrane4.

Šie patarimai padės jums užtikrinti savo „iPhone 7“ saugumą. Visada atnaujinkite savo „iOS“ programinę įrangą, naudokite dviejų faktorių autentifikaciją, leiskite programoms stebėti jūsų vietą tik vieną kartą, atsisiųskite programas tik iš patikimų šaltinių, išvalykite savo naršymo istoriją ir išjunkite pranešimus užrakintame ekrane. Taip pat svarbu naudoti stiprų slaptažodį ir įjungti „Find My iPhone“ funkciją, kad galėtumėte surasti savo telefoną, jei jis būtų prarastas ar pavogtas23.