Kokie žaidimai pasirodys 2024 m. sausio mėn.?

Kokie žaidimai pasirodys 2024 m. sausio mėn.?

2024 metų sausio mėnesį žaidimų pasaulyje laukia daugybė naujovių ir įdomių įvykių. Šis mėnuo prasideda nuo Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacijos rengiamo LT Game Jam 2024 Vilniuje, kuris vyks sausio 26-28 dienomis2. Šis renginys suteiks galimybę žaidimų kūrėjams iš visos Lietuvos susitikti, dalintis idėjomis ir kurti naujus žaidimus.

Tačiau sausio mėnesio žaidimų naujienos neapsiriboja vien Lietuvos rinkos naujovėmis. Pasaulio mastu žaidimų pramonėje vyksta daugybė įdomių procesų, kurie gali paveikti ir Lietuvos žaidimų rinką. Pavyzdžiui, 2024 metų vasaros olimpinėse žaidynėse Paryžiuje Lietuva planuoja dalyvauti devintą kartą iš eilės3. Tai gali turėti įtakos ir žaidimų pramonei, nes olimpinės žaidynės dažnai tampa inspiracija naujiems sporto žaidimams.

Be to, sausio mėnesį vyks ir kitų svarbių renginių. Pavyzdžiui, Vytauto Didžiojo universitetas kviečia dalyvauti Lietuvių kalbos ir kultūros žiemos kurse, kuris vyks sausio 2-31 dienomis5. Šis kursas gali būti puiki galimybė žaidimų kūrėjams gilintis į lietuvių kalbą ir kultūrą, kad jų kūryba taptų dar įdomesnė ir prasmingesnė.

DUK

Kas yra LT Game Jam?
LT Game Jam yra renginys, kurio metu žaidimų kūrėjai iš visos Lietuvos susitinka ir per kelias dienas kuria naujus žaidimus.

Kas yra olimpinės žaidynės?
Olimpinės žaidynės yra tarptautinis sporto renginys, kuris vyksta kas ketverius metus. Žaidynėse dalyvauja sportininkai iš viso pasaulio, o žaidimų pramonė dažnai kuria naujus žaidimus, įkvėptus šio renginio.

Kas yra Lietuvių kalbos ir kultūros žiemos kursas?
Tai kursas, kurio metu dalyviai gali gilintis į lietuvių kalbą ir kultūrą. Kursas gali būti naudingas žaidimų kūrėjams, norintiems kurti žaidimus, susijusius su Lietuva.

Paaiškinimai

LT Game Jam – tai renginys, kurio metu žaidimų kūrėjai iš visos Lietuvos susitinka ir per kelias dienas kuria naujus žaidimus.

Olimpinės žaidynės – tai tarptautinis sporto renginys, kuris vyksta kas ketverius metus. Žaidynėse dalyvauja sportininkai iš viso pasaulio.

Lietuvių kalbos ir kultūros žiemos kursas – tai kursas, kurio metu dalyviai gali gilintis į lietuvių kalbą ir kultūrą. Kursas gali būti naudingas žaidimų kūrėjams, norintiems kurti žaidimus, susijusius su Lietuva.