Koks didžiausias Baldur’s Gate 3 žaidėjų skaičius?

Koks didžiausias Baldur’s Gate 3 žaidėjų skaičius?

“Baldur’s Gate 3” yra vienas iš populiariausių kompiuterinių žaidimų, kuris pasiekė rekordinį žaidėjų skaičių. Šis žaidimas, kurį sukūrė “Larian Studios”, yra pagrįstas “Dungeons & Dragons” universitete ir yra garsus savo pasakojimu, kurį formuoja žaidėjų pasirinkimai.

Žaidėjų skaičiaus augimas

“Baldur’s Gate 3” pasirodė 2023 m. rugpjūčio 3 d., ir nuo tada jo populiarumas tik augo. Pirmąją savaitę po išleidimo žaidimas pasiekė 814,666 žaidėjų, o po savaitės – net 875,343 žaidėjų3. Šis skaičius yra didžiausias visų laikų “Baldur’s Gate 3” žaidėjų skaičius12.

“Baldur’s Gate 3” sėkmės priežastys

“Baldur’s Gate 3” sėkmė yra susijusi su keletu veiksnių. Pirma, žaidimas yra labai turtingas pasakojimu, kurį formuoja žaidėjų pasirinkimai. Antra, žaidimas yra pagrįstas populiariame “Dungeons & Dragons” universitete, kuris turi didelę fanų bazę. Galiausiai, “Larian Studios” yra gerai žinoma dėl savo aukštos kokybės RPG žaidimų, tokių kaip “Divinity” serija5.

DUK

Kas yra “Baldur’s Gate 3”?“Baldur’s Gate 3” yra kompiuterinis vaidmenų žaidimas, kurį sukūrė “Larian Studios”. Žaidimas yra pagrįstas “Dungeons & Dragons” universitete.

Kiek žaidėjų žaidė “Baldur’s Gate 3” vienu metu?Didžiausias visų laikų “Baldur’s Gate 3” žaidėjų skaičius buvo 875,343 žaidėjai12.

Kodėl “Baldur’s Gate 3” yra toks populiarus?“Baldur’s Gate 3” yra populiarus dėl savo turtingo pasakojimo, kurį formuoja žaidėjų pasirinkimai, taip pat dėl to, kad jis yra pagrįstas populiariame “Dungeons & Dragons” universitete. Be to, “Larian Studios” yra gerai žinoma dėl savo aukštos kokybės RPG žaidimų5.

Paaiškinimai

RPG – tai vaidmenų žaidimų žanras, kuriame žaidėjai valdo vieną ar daugiau personažų ir dalyvauja nuotykiuose fantastiniame pasaulyje.

“Dungeons & Dragons” – tai populiari stalo vaidmenų žaidimų sistema, kurioje žaidėjai keliauja fantastiniame pasaulyje ir dalyvauja nuotykiuose.

“Larian Studios” – tai Belgijos kompiuterinių žaidimų kūrimo kompanija, gerai žinoma dėl savo aukštos kokybės RPG žaidimų, tokių kaip “Divinity” serija ir “Baldur’s Gate 3”.