Mariono apygardos pavasario festivalis: sodininkų šventė

Mariono apygardos pavasario festivalis: sodininkų šventė

Sodininkų entuziastai susibūrė pažymėti 28-ąjį Mariono apygardos pavasario festivalį, kasmetinį bendruomenės mėgstamą renginį, privilgiantį daugiau nei 10 000 lankytojų, kuris šiemet vėl virto didžiuliu hortikultūros ekspo. Nuo žavių sukulentų iki egzotiškų vaismedžių, šventėje buvo pristatyta virš 110 skirtingų stendų, koncentruotai išsidėstęs gausus pasirinkimas augalų mylėtojams. Ypatingas dėmesys buvo skirtas vietiniams ir pollinatorių augalams, taip pat Floridos draugiškai peizažo architektūrai. Be to, lankytojų laukė ir grožybei skirti prekeiviai, siūlantys sodui skirtą dekorą bei stiklo dirbinius.

Šventėje nebuvo pamiršta ir jauniausia auditorija – vaikams skirtas “KidZone”, kur buvo galima ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir gauti naudingos edukacinės informacijos, ėjant per drugelių palapinę ar domintis gyvomis radinėmis. Vaikai galėjo eksperimentuoti su menais ir amatais, bei dalyvauti įvairiausiose veiklose.

Renginio lankytojai turėjo galimybę dalyvauti nemokamuose edukaciniuose seminaruose, kuriuose buvo gvildenamos tokios temos kaip hidroponika, žolelių auginimas, gimtosios sodininkystės ypatumai bei įdomiai pristatomas naujas Floridos valstijos pollinatorių tvarumo programos projektas – Didysis Floridos Pollinatorių Surašymas.

Įėjimas į šventę kainavo tik 3 dolerius asmeniui, o vaikai iki 12 metų įleidžiami nemokamai. Festivalis vyko kovo 9-ąją ir 10-ąją dėl nemokamą auklėjimą ir vieta šurmuliavo nuo ankstyvo ryto iki vakaro.

Norint sužinoti daugiau apie pavasario festivalį, buvo galima kreiptis į sfyl.ifas.ufl.edu/marion/master-gardeners/events tinklalapį.

**DUK (Dažnai užduodami klausimai) apie Mariono apygardos pavasario festivalį**

**Kas vyko Mariono apygardos pavasario festivalyje?**
Pavasario festivalyje buvo pristatyta daugiau nei 110 įvairių stendų, kuriuose buvo parduodami įvairūs augalai, nuo žavių sukulentų iki egzotiškų vaismedžių. Taip pat dėmesys buvo skirtas vietiniams augalams, pollinatorių augalams, taip pat Floridos draugiškai peizažo architektūrai.

**Ar festivalyje buvo veiklų vaikams?**
Taip, festivalyje buvo sukurtas “KidZone” zonos vaikams, kurie galėjo mėgautis menais ir amatais, lankyti mokomąsias palapines, pvz., drugelių palapinę, bei domėtis gyvomis radinėmis.

**Ar buvo edukacinių seminarų?**
Taip, lankytojai turėjo galimybę dalyvauti nemokamuose edukaciniuose seminaruose, kur buvo gvildenamos tokios temos kaip hidroponika, žolelių auginimas, gimtosios sodininkystės ypatumai bei naujas Floridos pollinatorių tvarumo programos projektas.

**Kokia buvo įėjimo į šventę kaina?**
Įėjimas į festivalį kainavo 3 dolerius asmeniui. Vaikai iki 12 metų galėjo įeiti nemokamai.

**Kada vyko ši šventė?**
Festivalis vyko kovo 9-ąją ir 10-ąją.

Apibrėžtys

Hortikultūra: tai augalų kultivavimas ir valdymas dėl maisto, grožio, medžio ir tyrimų tikslų.
Pollinatorius (apydulkintojas): tai gyvūnas, paprastai vabzdys, kuris perkelia žiedadulkes nuo vieno žiedo kitam, padedant augalams daugintis.
Hidroponika: tai augalų auginimo būdas vandenyje, be dirvos.
Gimtoji sodininkystė: tai sodininkystės forma, naudojant augalus, kurie natūraliai auga regione, kuriame yra sodinama.

Susijusios nuorodos
Susijusi Nuoroda 1
Susijusi Nuoroda 2

Įsitikinkite, kad URL yra 100% validūs prieš juos įtraukdami.