Marvel’s Spider-Man 2: patvirtintos funkcijos, kovos, atviras pasaulis ir grafika

Marvel’s Spider-Man 2: patvirtintos funkcijos, kovos, atviras pasaulis ir grafika

Marvel’s Spider-Man 2 žaidime bus įdiegta keletas naujų funkcijų, kurios tikėtinai padarys šį žaidimą dar įdomesnį nei ankstesnius. Viena iš svarbiausių naujovių yra galimybė laisvai klaidžioti po miestą ir perjungti tarp Peterio Parkerio ir Miles’o Morales’o, kuriems kiekvienam bus suteikti unikalūs gebėjimai ir įrankių rinkiniai1. Žaidimas taip pat pasižymės išplėstine Naujojo Yorko miesto versija, įtraukiančia Brukliną ir Kvinsą, kas padvigubins ankstesnių žaidimų žemėlapių dydį ir suteiks daugiau galimybių tyrinėti bei atlikti šalutines veiklas1.

Žaidimo istorija bus orientuota į pagrindinius priešininkus Venomą ir Kraveną1. Be to, žaidėjai galės pasirinkti tarp 30, 40 ir 60 kadrų per sekundę režimų, visiems palaikant spindulio sekimo ir VRR funkcijas1. Taip pat bus patobulintas DualSense valdiklio funkcionalumas, įskaitant simbiotų jautrumą garsui, kuris bus perduotas per valdiklio vibracijas1.

Naujos galimybės ir iššūkiai

Marvel’s Spider-Man 2 žaidime bus pateikta nauja istorija, kurioje pagrindiniai priešininkai bus Venom ir Kraven1. Tai reiškia, kad žaidėjai turės susidurti su naujais iššūkiais ir priešais, kurie gali atnešti naujų galimybių ir strategijų. Be to, žaidime bus pristatyti nauji kostiumų gebėjimai, kurie padės žaidėjams įveikti naujus iššūkius ir priešus1.

Atviras pasaulis ir grafika

Marvel’s Spider-Man 2 žaidimas pasižymės išplėstine atviro pasaulio Naujojo Yorko miesto versija, kurioje bus daugiau sunaikinamų aplinkos objektų1. Tai suteiks žaidėjams daugiau galimybių tyrinėti, atrasti naujas vietas ir atlikti šalutines veiklas. Be to, žaidimas pasižymės patobulinta grafika, kuri bus dar geresnė nei ankstesniuose žaidimuose, dėl naujų technologijų, tokių kaip spindulio sekimas ir VRR palaikymas1.

Išvada

Marvel’s Spider-Man 2 žada būti dar geresnis ir įdomesnis nei ankstesni žaidimai, pristatant naujas funkcijas, tokias kaip galimybė perjungti tarp Peterio Parkerio ir Miles’o Morales’o, išplėstą atvirą pasaulį ir patobulintą grafiką1. Žaidėjai turės susidurti su naujais iššūkiais ir priešais, o nauji kostiumų gebėjimai padės jiems įveikti šiuos iššūkius. Marvel’s Spider-Man 2 tikrai yra laukiamas žaidimas, kuris tikėtinai pasiūlys daug naujų ir įdomių patirčių.