Mažų technologijų patarimai: nuo iPhone iki Nothing Phone

Mažų technologijų patarimai: nuo iPhone iki Nothing Phone

Po 16 metų ištikimybės iPhone telefonams, autorius nusprendė palikti savo iPhone 13 Mini namuose ir išbandyti Nothing Phone (2) per dvi savaites kelionėje po Europą1. Nepaisant to, kad žinutės tapo žalios, autorius išgyveno šį eksperimentą. Nothing yra įmonė, įkurta JK technologijų verslininko Carl Pei1. Pirmiausia jis pristatė Nothing Ear (1) ausines, apie kurias buvo rašoma „Tiny Tech Tips” skiltyje1. Tačiau permatomos belaidės ausinės buvo tik įkaitas pagrindiniam renginiui – iPhone konkurentui, pagrįstam Android operacine sistema ir panašiu dizainu1.

Nothing Phone: inovacijos ir unikalumas

Vienas iš dalykų, kuris išskiria Nothing Phone iš kitų Android telefonų, yra grafinė vartotojo sąsaja ir „glifų” pranešimų šviesos gale1. Be to, Londono įmonė Nothing reklamuoja savo Nothing Phone 2 kaip mažiau blaškančią išmanųjį telefoną4. Tai gali būti susiję su spalvingų kvadratinių piktogramų (fuksijos spalvos su balta kamera; balta F su mėlynu fonu) nežinoma stimuliacija2356.

Kaina ir priežastys išbandyti

Nothing Phone 2 kaina prasideda nuo 599 dolerių, o tai yra pirmasis konkurentas, kuris atrodo inovuojantis teisinga kryptimi1. Atsižvelgiant į 200 dolerių kainų skirtumą nuo Apple konkurento, yra įtikinamų priežasčių išbandyti šį telefoną1.

Nors originalus straipsnis yra anglų kalba ir apima tik 200 žodžių, šiame atsakyme pateikiama pagrindinė informacija apie Nothing Phone ir autoriaus patirtį, pereinant nuo iPhone.