Miesto ūkininkavimo pamokos istoriniame fermoje

Miesto ūkininkavimo pamokos istoriniame fermoje

Miesto ūkininkavimo edukacija tapo pagrindine veikla istorinėje Mattapan fermos teritorijoje, kuri, praeityje išgyvenusi metus be priežiūros ir sunkumus, šiandien paversta mokymo erdve. Urban Farm Institute of Boston (UFI) siekia ugdyti vietos bendruomenę ir skleisti žinias apie miesto žemdirbystę.

Remiantis istoriniais šaltiniais, Fowler Clark Epstein ūkis, pastatytas tarp 1786 ir 1806 metų, yra vienas iš geriausiai išlikusių ūkininkavimo objektų Massachusetts valstijoje. Šį ūkį įsigijo Bostono miesto Urban Farm Institute organizacija, kuri jau nuo 2018 metų yra užbaigusi pastato atnaujinimo darbus. Atnaujinta erdvė dabar tarnauja ne tik kaip administracinių funkcijų centras, bet ir kaip vieta, kurioje organizuojami mokymai miesto žemdirbystės tema, veikia ūkininkų turgus ir mokomoji virtuvė.

Historic Boston Incorporated (HBI), atsakinga už šio projekto finansavimą ir valdymą, paskelbė, kad renovacijai nepaprastai padėjo vietos verslai, rangovai ir privačių asmenų aukos, o viso projekto biudžetas siekė 3,8 milijonų JAV dolerių. Dėl šių investicijų užbaigus darbus, UFI įsigijo šią istorinę vietą už 1,4 milijono JAV dolerių.

Šiuo metu UFI vadovė Patricia Spence teigia, kad švieži produktai yra esminiai sveikai bendruomenei, ir šioje vietoje jie gali ne tik dalintis savo derliumi, bet ir mokyti miestiečius augalų auginimo principų. UFI atstovai džiaugiasi, kad istorinė ferma tapo jų namais ir reikšmingu centru miesto ūkininkams bei vietos gyventojams.

DUK (Dažniausiai užduodami klausimai)

Koks yra Urban Farm Institute of Boston (UFI) tikslas?
UFI siekia ugdyti vietos bendruomenę ir teikti edukaciją apie miesto žemdirbystę.

Kas yra Fowler Clark Epstein ūkis?
Tai vienas iš geriausiai išlikusių ūkininkavimo objektų Massachusetts valstijoje, pastatytas tarp 1786 ir 1806 metų. Šis ūkis dabar priklauso UFI.

Ką reiškia miesto ūkininkavimo edukacija?
Tai mokymai ir informacijos platinimas apie augalų auginimą ir žemės ūkio praktikas urbanizuotos aplinkos sąlygomis.

Kokie yra naujai atnaujintos Mattapan fermos naudojimo būdai?
Atnaujintame ūkyje dabar yra administracinės funkcijos, taip pat vyksta miesto žemdirbystės mokymai, veikia ūkininkų turgus ir mokomoji virtuvė.

Koks buvo projekto biudžetas ir kaip buvo finansuota Mattapan fermos atnaujinimas?
Projektui buvo skirta 3,8 milijono JAV dolerių, o lėšos surinktos iš vietos verslų, rangovų ir privačių asmenų aukų. Finansavimą ir valdymą rūpinosi organizacija Historic Boston Incorporated (HBI).

Kokia yra UFI įsigijimo kaina už šią istorinę vietą?
Po renovacijos UFI įsigijo istorinį ūkį už 1,4 milijono JAV dolerių.

Ką sako UFI vadovė Patricia Spence apie šviežius produktus?
Ji teigia, kad švieži produktai yra esminiai sveikai bendruomenei, ir Mattapan fermos teritorija leidžia dalintis derliumi bei mokyti miestiečius augalų auginimo principų.

Apibrėžimai ir terminai:
Urbanizacija: miestų plėtra ir gyventojų didėjimas miestų teritorijoje.
Miesto ūkininkavimas: maisto augalų ir gyvūnų auginimas miesto ar priemiesčio zonose.
Derlius: užaugintų žemės ūkio produktų visuma.

Susiję nuorodos:
Historic Boston Incorporated
Urban Farm Institute of Boston