Naujas Įrankis Google Drive: Kaip Atkurti Dingusius Failus

Naujas Įrankis Google Drive: Kaip Atkurti Dingusius Failus

Google, viena iš didžiausių technologijų kompanijų pasaulyje, neseniai patyrė problemų su savo populiariausia paslauga – Google Drive. Vartotojai pranešė, kad dėl sinchronizavimo klaidos (versijose nuo 84.0.0.0 iki 84.0.4.0) prarado mėnesių ar net metų darbą1. Tačiau dabar atrodo, kad yra vilties.

Google pranešė, kad naujausioje Google Drive darbalaukio programos versijoje (85.0.13.0 arba aukštesnėje) vartotojai galės naudotis failų atkūrimo įrankiu1. Šis įrankis leis vartotojams atkurti nesinchronizuotus failus, kurie dėl klaidos buvo prarasti.

Atkūrimo procesas yra gana paprastas: vartotojai turi eiti į meniu juostą arba sistemos dėklą, spustelėti Google Drive darbalaukio piktogramą, laikyti paspaudę “Shift” klavišą ir spustelėti “Settings”. Tada bus galima paspausti “Recover from backups”1. Po to turėtų pasirodyti pranešimas, kad “Recovery has started”, o po kurio laiko – “Recovery is complete”1. Atkurti failai bus saugomi naujame aplanke, pavadintame “Google Drive Recovery”, kuris bus sukurtas jūsų darbalaukyje.

Vis dėlto, Google įspėja, kad šis metodas gali neveikti visiems vartotojams. Jei bandėte naudotis atkūrimo įrankiu ir susidūrėte su problemomis, Google rekomenduoja pateikti atsiliepimą per Google Drive darbalaukio programą su hashtag’u ‘#DFD84’ ir pažymėti langelį, leidžiantį įtraukti diagnostikos žurnalus1.

DUK

Kas yra Google Drive?
Google Drive yra debesų saugykla, kurioje galima saugoti failus ir sinchronizuoti juos tarp įvairių įrenginių.

Kas yra Google Drive darbalaukio programa?
Tai programa, kuri leidžia jums pasiekti savo Google Drive failus tiesiai iš savo kompiuterio, be būtinybės naudoti interneto naršyklę.

Kas yra failų atkūrimo įrankis?
Tai funkcija, kuri leidžia atkurti prarastus arba pašalintus failus iš Google Drive.

Kas yra sinchronizavimo klaida?
Tai klaida, kuri atsiranda, kai failai tarp įrenginių nesinchronizuojami teisingai. Dėl to gali atsirasti problemų, pavyzdžiui, failų praradimas.

Paaiškinimai

Google Drive – tai debesų saugykla, kurią suteikia Google. Ji leidžia vartotojams saugoti failus internete, sinchronizuoti juos tarp įvairių įrenginių ir bendrinti su kitais.

Google Drive darbalaukio programa – tai programa, kuri leidžia pasiekti Google Drive failus tiesiai iš kompiuterio, be būtinybės naudoti interneto naršyklę.

Failų atkūrimo įrankis – tai funkcija, kuri leidžia atkurti prarastus arba pašalintus failus iš Google Drive.

Sinchronizavimo klaida – tai klaida, kuri atsiranda, kai failai tarp įrenginių nesinchronizuojami teisingai. Dėl to gali atsirasti problemų, pavyzdžiui, failų praradimas.