Naujausi žinios apie Apple iPhone 15: ką turime žinoti

Naujausi žinios apie Apple iPhone 15: ką turime žinoti

Apple tikimasi pristatyti iPhone 15 savo renginyje antradienį, ir kalbos apie naujosios išmaniojo telefono linijos funkcijas tik didėja, artėjant datai1. Yra daug variacijų, ko tikimasi antradienį, tačiau kai kurios detalės yra labiau tikėtinos. Vienas iš tokių dalykų yra USB-C jungtis. Šis pokytis atsiranda po to, kai Europos Sąjunga balsavo patvirtinti įstatymą, kuris supaprastintų įkrovimo procesą, reikalaujant, kad išmanieji telefonai ir dauguma skaitmeninių įrenginių būtų suderinami su USB-C įkrovikliais1. Įstatymas įsigalioja 2024 m., iki to laiko Apple turėjo padaryti reikiamus pakeitimus, kad prisitaikytų prie naujo įstatymo.

Tech Radar pranešė, kad iPhone 15 dizainas galėtų sugrąžinti išlenktus kraštus, matytus iPhone 11 modelyje1. iPhone 15 standartinis modelis gali turėti tekstūrinį matinį stiklą, panašų į iPhone 14 Pro galinį skydelį, priešingai nei blizgus galinis skydelis, kurį naudoja standartinis iPhone 141. iPhone 15 Pro modeliai gali turėti titano šonus1.

Leidimo data ir kiti svarbūs faktai

Apple planuoja pristatyti iPhone 15 modelius „Wonderlust” renginyje, kuris turėtų vykti antradienį, rugsėjo 12 d. 2. Užsakymai tikriausiai prasidės po renginio2. Nutekėję iPhone 15 vaizdai patvirtina daugelį gandų, kuriuos esame girdėję apie įrenginį, įskaitant dinaminę salą ir USB-C jungtį2. Nutekėję nuotraukos vaizduoja dinaminę salą, kuri išplės visus iPhone 15 modelius 2023 m., ir taip pat patvirtina, kad iPhone 15 turės dizainą, panašų į iPhone 14, su keletu pokyčių2.

Modelių įvairovė

Pirmiausia turėtumėte žinoti, kad iPhone 15 serijoje bus keturi modeliai, kaip ir iPhone 14 atveju5. Oficialus pristatymas turėtų įvykti antradienį, rugsėjo 12 d. 2023 m., o pardavimai prasidės rugsėjo 22 d. 5. Tačiau grįžtant prie šių metų, tikimasi, kad iPhone 15 linijoje bus įprasti keturi modelių pavadinimai5.