Naujausias „Final Fantasy XVI“: SSD diskas gali tapti būtina sąlyga

Naujausias „Final Fantasy XVI“: SSD diskas gali tapti būtina sąlyga

„Final Fantasy XVI“ PC versija gali reikalauti SSD disko, teigė žaidimo producentas Naoki Yoshida naujame interviu. Kalbėdamas su Japonijos žurnalu „Famitsu“ apie neseniai paskelbtą DLC, Yoshida-san aptarė PC versijos žaidimo ir sistemos reikalavimus, kurie bus paskelbti laiku. Nepaisant to, kad jis apie juos nekalbėjo, Yoshida-san rekomendavo žaidėjams įsigyti SSD, nes „Final Fantasy XVI“ yra žaidimas, kuriame kraunimosi greitis yra kritinis, o optimizacijos gali nepakakti įveikti techninės kliūties. Abi DLC plėtros gali būti įtrauktos į PC leidimą, rodo, kad jis bus išleistas tuo pačiu metu kaip ir antrasis plėtros paketas, kurio išleidimas planuojamas 2024 metų pavasarį.

Žaidimas buvo sukurtas „PlayStation 5“, kuriame yra M.2 SSD, todėl nenuostabu sužinoti, kad „Final Fantasy XVI“ PC versija gali reikalauti SSD. Vis daugiau ir daugiau žaidimų atsisako senųjų mechaninių diskų, todėl atrodo, kad artėja laikas, kai dauguma didelių leidinių reikalaus SSD. „Final Fantasy XVI“ dabar yra prieinamas „PlayStation 5“. PC versijos išleidimo data dar nebuvo oficialiai patvirtinta.

DUK

Kas yra SSD?
SSD (Solid State Drive) yra saugojimo įrenginys, kuris naudoja integruotą skaitmeninę atmintį, kad sukurtų nuolatinę atmintį. SSD diskai yra žymiai greitesni už tradicinius kietuosius diskus (HDD), nes jie nenaudoja judančių dalių duomenų skaitymui ir rašymui.

Kas yra DLC?
DLC (Downloadable Content) yra papildomas turinys, kurį galima atsisiųsti ir pridėti prie pagrindinio žaidimo. DLC gali apimti naujus žaidimo lygius, veikėjus, ginklus, kostiumus ir kitus elementus, kurie praturtina pagrindinį žaidimo patyrimą.

Kas yra „Final Fantasy XVI“?
„Final Fantasy XVI“ yra naujausias leidinys iš populiarus „Final Fantasy“ serijos, kurį sukūrė „Square Enix“. Tai yra nuotykių RPG (Role-Playing Game), kuriame žaidėjai gali patirti įspūdingą istoriją, įtraukiančią kovas, magiją ir fantastišką pasaulį.