Nauji Bose QuietComfort Ultra ausinės ir ausinukai: revoliucija garso kokybėje

Nauji Bose QuietComfort Ultra ausinės ir ausinukai: revoliucija garso kokybėje

Bose šiandien pristato ne vieną, ne du, bet net tris naujus produktus1. Tai ambicingas žingsnis iš įmonės, kuri tradiciškai buvo labai apdairi, ir tai rodo lankstesnę Bose ateitį, kuri galėtų greičiau atnešti naujus įrenginius į rinką. Šiandienos pranešimuose pateikiami 429 dolerių QuietComfort Ultra ausinės, apie kurias jums pranešiau praėjusį mėnesį, kartu su 299 dolerių QuietComfort Ultra ausinukais ir 349 dolerių QuietComfort ausinėmis1.

QuietComfort Ultra ausinės: naujas lygis garso kokybėje

Bose naujasis flagmanas – QuietComfort Ultra ausinės – pagerina NCH700 dizainą, derindamas šių ausinių bruožus su įprastu QuietComfort linijos dizainu: jos sulankstomos lengvesniam laikymui, bet vis dar išlaiko aukštos kokybės jausmą su minimaliais siūlais ir elegantišku bendru dizainu1. Trumpą laiką jas išbandžius, QC Ultra ausinės pasirodė labai patogios1. Čia yra Bose rinkodaros kalba apie jas1:

QuietComfort ausinės ir ausinukai: nauji programinės įrangos funkcijos

Naują asortimentą užbaigia standartinės QuietComfort ausinės, kurios išlaiko QC45 dizainą, pridedant naujas programinės įrangos funkcijas1. QuietComfort Ultra ausinės ir ausinukai bus prieinami nuo spalio pradžios už atitinkamai 429 ir 299 dolerius2. Abi šios naujos ausinių serijos pasižymi nauju aukštos kokybės dizainu ir debiutuoja su Bose Immersive Audio, kuris pagerina garso kokybę4.

Šie nauji Bose produktai tikrai atrodo žadantys ir gali pasiūlyti naują lygį garso kokybėje bei patogume. Neabejotinai įdomu pamatyti, kaip šie nauji QuietComfort Ultra ausinės ir ausinukai pasirodys rinkoje ir kaip jie pakeis dabartinius Bose produktus.