Naujos kartos “Nintendo Switch” žada didesnį ekraną

Naujos kartos “Nintendo Switch” žada didesnį ekraną

Naujausios pranešimai rodo, kad “Nintendo” kompanija ruošiasi išleisti savo naująjį žaidimų konsolės modelį, kuris bus žinomas kaip “Nintendo Switch 2”. Šis įrenginys, pasak pranešimų, turės 8 colių įstrižainės LCD ekraną. Šaltiniai, tokių kaip Bloomberg ir analitikas Hiroshi Hayase, kuris yra specializuotas mažų ir vidutinių dydžių ekranų rinkos tyrimuose, teigimu, naujoji konsolė turėtų pasirodyti rinkoje 2024 metų pabaigoje.

Palyginimui, dabartinis standartinis “Nintendo Switch” modelis turi 6,2 colių įstrižainės ekraną, o OLED modelis – 7 colių. Naujasis modelis, kaip teigiama, bus ne tik didesnis, bet ir išlaikys galimybę žaisti nešiojamuoju būdu, panašiai kaip ir dabartinis “Switch”. Tačiau, skirtingai nuo OLED ekrano, “Switch 2” naudos LCD ekraną, kas leis sumažinti gamybos išlaidas. Be to, konsolėje bus ir fizinės žaidimų kasetės lizdas.

Nors kai kuriems gerbėjams gali kilti nusivylimas dėl sprendimo naudoti LCD ekraną vietoje OLED, tai yra strateginis sprendimas, leidžiantis išlaikyti žemesnę kainą. Tuo tarpu “Nintendo Switch” toliau išlieka populiari, su planuojamais naujais žaidimais, tokių kaip “Paper Mario Thousand-Year Door HD” remasteris ir naujas “Princess Peach” žaidimas.

DUK

Kas yra “Nintendo Switch”?
“Nintendo Switch” yra hibridinė žaidimų konsolė, kurią galima naudoti kaip stacionarią arba nešiojamą įrenginį.

Kas yra LCD ekranas?
LCD (skystųjų kristalų ekranas) yra ekrano tipas, naudojamas daugelyje elektronikos įrenginių, kuris naudoja skystųjų kristalų ir šviesos diodus vaizdams formuoti.

Kas yra OLED ekranas?
OLED (organinių šviesos diodų ekranas) yra aukštesnės kokybės ekrano tipas, kuris leidžia atskirus pikselius įjungti ar išjungti, suteikiant geresnį kontrastą ir spalvų atkūrimą.

Terminų paaiškinimai

Įstrižainė – tai matavimo vienetas, nurodantis ekrano išilginį dydį nuo vieno kampo iki kito.

Nešiojamasis režimas – tai funkcija, leidžianti “Nintendo Switch” žaidėjams nešiotis konsolę su savimi ir žaisti žaidimus bet kur.

Fizinės žaidimų kasetės – tai žaidimų laikmenos, kurias įdedant į konsolę galima žaisti įvairius žaidimus.

Šis naujas “Nintendo Switch 2” modelis atrodo kaip žingsnis į priekį žaidimų konsolių rinkoje, siūlantis didesnį ekraną ir išlaikantis lankstumą žaidimų mėgėjams. Vis dėlto, oficialaus patvirtinimo iš “Nintendo” dar nėra, todėl teks palaukti detalesnės informacijos.