Naujos kartos ūkininkai keičia žemės ūkio veidą

Naujos kartos ūkininkai keičia žemės ūkio veidą

Santrauka: Jungtinėse Amerikos Valstijose senstančių ūkininkų gretose vis dažniau girdimas skundas, kad jaunimas nenori tapti ūkininkais. Vis dėlto, Pensilvanija ir Naujojo Džersio valstijos išsiskiria iniciatyvomis ir jaunų ūkininkų sėkmės istorijomis, demonstruodamos, kad žemės ūkio sektorius vis dar gali pritraukti jaunų, inovatyvių žmonių dėmesį.

Pensilvanijos valstijos Žemės ūkio departamentas skelbia, kad šioje valstijoje lyderiaujama pagal jaunų, iki 35 metų amžiaus, ūkininkų procentinę dalį visoje šalyje – čia jie sudaro 14%. Kalucki ir O’Neill pora įkūnija šią tendenciją. Atsisakę miesto gyvenimo, jie nusipirko ūkį ir su meile bei pavėluotu optimizmu priėmė naujus iššūkius. Jų ūkyje gaminamas ir “malonumo aliejus” iš saulėgrąžų aliejaus bei įvairių žolelių.

Socialinė žiniasklaida ūkininkavimo veiklai Kalucki ir O’Neill atveju tapo būtina. Jų video su nuotaikingais, savigrauža pilnais kadrais apie naujo amžiaus ūkininkavimą susilaukė didelio populiarumo. Tačiau ši pora taip pat susiduria su skeptišku aplinkinių požiūriu, nepaisant žemės ūkio bendruomenėje vykstančių pokyčių.

Kitos nepriklausomos, tačiau įsimintinos ūkininkavimo asmenybės – Krista Barfild, dar žinoma kaip “FarmerJawn”, kuri po apsilankymo Martinike pasiryžo keisti savo karjerą. Nuo sveikatos priežiūros sektoriaus ji persiorientavo į žemės ūkį ir pradėjo užsiimti ekologišku ūkininkavimu.

Davidas Darlingas Jr. ir jo žmona Anne, mus supažindina su dar vienu neįprastu pavyzdžiu, kur buvęs matematikos studentas ir mados studijas baigusi moteris persikėlė į ūkininkavimą, dabar auginantys Moreno avis ir organizuojantys atostogų stovyklas savo 130 akro farme.

Šių žmonių istorijos parodo būtinybę kurti naujas tradicijas ir gyvybingumo palaikymą žemės ūkio srityje. Jie rodo, kad noras ir atsidavimas gali atnešti sėkmę šiame sudėtingame, bet svarbiame sektoriuje.

DUK Skyrius pagal atitinkamą straipsnį:

Kokias iniciatyvas ir sėkmės istorijas demonstruoja Pensilvanija ir Naujasis Džersis?
Pensilvanija ir Naujasis Džersis išsiskiria iniciatyvomis, kurios pritraukia jaunus ūkininkus prie žemės ūkio sektoriaus. Pensilvanijos Žemės ūkio departamentas pabrėžia, kad valstijoje yra aukšta jaunų, iki 35 metų amžiaus, ūkininkų dalis. Be to, pristatomos kelios jaunų ūkininkų sėkmės istorijos – Kalucki ir O’Neill pora, Krista Barfild, ir Davidas Darlingas Jr. su žmona Anne, kurie sėkmingai įveikė karjeros pokyčius ir pradėjo ūkininkauti.

Kas yra Kalucki ir O’Neill ir kaip jie populiarina ūkininkavimą?
Kalucki ir O’Neill yra pora, kuri atsisakė miesto gyvenimo, nusipirko ūkį ir dabar gamina “malonumo aliejų”. Jie naudoja socialinę žiniasklaidą savo veiklai populiarinti, dalindamiesi video su nuotaikingais kadrais apie naujo amžiaus ūkininkavimą, kurie susilaukė didelio populiarumo.

Kokia yra Kristos Barfild, dar žinomos kaip “FarmerJawn”, istorija?
Krista Barfild yra buvusi sveikatos priežiūros sektoriaus darbuotoja, kuri po apsilankymo Martinike nusprendė keisti savo karjerą ir tapo ekologiškų produktų ūkininke.

Kaip Davidas Darlingas Jr. ir jo žmona Anne prisidėjo prie žemės ūkio sektoriaus?
Davidas Darlingas Jr., buvęs matematikos studentas, ir jo žmona Anne, kuri baigė mados studijas, įsitraukė į ūkininkavimą. Jie dabar auginančios Moreno avis ir organizuoja atostogų stovyklas savo 130 akro farme.

Raktiniai Terminai ir Apibrėžimai:
Žemės ūkis: ekonominė veikla, į kurią įeina dirbamųjų žemės plotų naudojimas ir gyvulių auginimas maisto, pluošto ir kitų produktų, reikalingų kasdieniam gyvenimui, gamybai.
Socialinė žiniasklaida: internetinės platformos ir svetainės, skirtos informacijos, idėjų, interesų, nuomonių dalijimuisi ir bendruomenių kūrimui per virtualiąsias erdves.
Ekologiškas ūkininkavimas: ūkininkavimo sistema, kurioje neleidžiama naudoti dirbtinių cheminių medžiagų, tokios kaip trąšos ir pesticidai, siekiant apsaugoti aplinką ir sukuriant sveikesnio maisto produktus.

Susijusios Nuorodos:
United States Department of Agriculture
Pennsylvania Farm Link
Pennsylvania Department of Agriculture
New Jersey Department of Agriculture

Prašome visada patikrinti URL prieš juos naudojant, kad užtikrintumėte jų galiojimą.