Netyčinės turtinės sėkmės istorija: moteris pardavė vazą už 80 000 dolerių

Netyčinės turtinės sėkmės istorija: moteris pardavė vazą už 80 000 dolerių

Jessica Vincent, 43 metų moteris iš Virginijos, neseniai patyrė neregėtą finansinę sėkmę. Ji nusipirko vazą už vos 3,99 dolerius vietos “Goodwill” parduotuvėje, kuri vėliau pasirodė esanti vertingas italų antikvarinis daiktas. Ši vaza buvo pardavėta už net 107 100 dolerių, o Jessica gavo 83 500 dolerių1.

Vaza, kurią Jessica nusipirko, buvo sukurtas garsaus italų architekto Carlo Scarpa 1940-aisiais metais. Aukciono namai, kurie padėjo Jessica parduoti vazą, pardavė ją nežinomam privačiam meno kolekcionieriui iš Europos1.

Jessica Vincent sakė, kad neturėjo supratimo, kokia vertinga yra vaza, kai ją nusipirko. Tačiau ši istorija rodo, kad net ir mažiausia investicija gali atnešti didelę grąžą, jei žinai, kur ir kaip ieškoti.

DUK

Kas yra “Goodwill”?

“Goodwill” yra labdaros organizacija, kuri veikia parduotuves, kuriose galima įsigyti naudotų daiktų. Pirkdami iš “Goodwill”, jūs padedate finansuoti šios organizacijos socialines programas.

Kas yra Carlo Scarpa?

Carlo Scarpa buvo garsus italų architektas ir dizaineris, kuris yra žinomas savo unikaliu stiklo dizainu. Jo kūriniai yra labai vertinami meno kolekcionierių.

Kaip veikia aukcionai?

Aukcionai yra pardavimo būdas, kai prekė yra parduodama aukščiausiai pasiūliusiam pirkėjui. Aukciono namai dažnai padeda pardavėjams rasti pirkėjus brangiems ar retiems daiktams.

Paaiškinimai

Goodwill – tai labdaros organizacija, kuri veikia parduotuves, kuriose galima įsigyti naudotų daiktų. Pirkdami iš “Goodwill”, jūs padedate finansuoti šios organizacijos socialines programas.

Carlo Scarpa – garsus italų architektas ir dizaineris, kuris yra žinomas savo unikaliu stiklo dizainu. Jo kūriniai yra labai vertinami meno kolekcionierių.

Aukcionas – pardavimo būdas, kai prekė yra parduodama aukščiausiai pasiūliusiam pirkėjui. Aukciono namai dažnai padeda pardavėjams rasti pirkėjus brangiems ar retiems daiktams.