NHL 24 – žaidimo apžvalga ir įvertinimas

NHL 24 – žaidimo apžvalga ir įvertinimas

NHL 24, sukurtas EA Vancouver, suteikia naujos ir įdomios patirties garsiajai ledo ritulio žaidimų serijai. Dėl reikšmingų žaidimo patobulinimų, naujų funkcijų ir dinamiškesnio minios ir veiksmo santykio, NHL 24 gali pakeisti ledo ritulio entuziastų žaidimą.

Patobulinta žaidimo ir ištvermės sistema
Vienas ryškiausių NHL 24 pakeitimų yra išmetimo variklio įvedimas, kuris valdo pirmyn ir atgal sporto pobūdį ir daugiausia dėmesio skiria pagreičio temoms, diktuojant ištvermės barus. Ilgalaikio slėgio matuoklis sukuriamas, kai išlaikomas ritulio valdymas kitos komandos mėlynoje linijoje, o kai jis yra visiškai pastatytas, gynėjo ištvermė išsenka žymiai greičiau, o įžaidėjai padidina perdavimą ir metimą. Vartininko nuovargio sistema taip pat vaidina svarbų vaidmenį, apsunkindama vartininko judėjimą nuo posto prie vartų ir pridedant naujų animacijų, kad parodytų jų neviltį ir perdėtus bandymus išsigelbėti.

Autentiškos šventės ir dinamiškos čiuožyklos lentos
NHL 24 pristato naujas įvarčio šventes ir unikalias šventes kai kurioms didžiausioms žaidimo žvaigždėms ir suteikia žaidimo patirčiai autentiškumo. Dinaminėse čiuožyklos lentose dabar rodoma svarbi žaidimo informacija, pvz., likęs laikas laikrodyje, todėl žaidimas tampa patrauklesnis ir vizualiai patrauklesnis.

Tinkinimas ir žaidimo režimai
NHL 24 siūlo daugybę tinkinimo ir žaidimo režimų parinkčių. Žaidimas grobimų dėžes pakeičia iš monetų pastatyta parduotuve, kurią žaidėjai uždirba ir gali panaudoti drabužiams bei kitiems daiktams pirkti. Žaidime taip pat pristatomas „Chel Battle Pass“ pasaulis, į kurį įeina įvairūs apdovanojimai, tokie kaip lazdos, šalmai, marškinėliai, XP ir net speciali žaidėjų klasė. Tačiau po 1 sezono žaidėjai turės sumokėti, kad galėtų pasiekti šį turinį.

Apibendrinant, NHL 24 atneša naują ledo ritulio žaidimų erą su patobulintu žaidimu, autentiškomis šventėmis, dinamiškomis čiuožyklos lentomis ir įvairiomis tinkinimo galimybėmis. Nors dar yra kur tobulėti, NHL 24 ledo ritulio gerbėjams suteikia gaivų ir įtraukiančių įspūdžių.