Nikon Zf apžvalga: seno stiliaus grožis susitinka su pažangia technologija

Nikon Zf apžvalga: seno stiliaus grožis susitinka su pažangia technologija

Nikon Zf yra naujausias fotoaparatas, kuris džiugina seno stiliaus fotoaparato entuziastus. Šis fotoaparatas pasižymi 25 MP pilno kadro jutikliu ir Nikon naujausiu „Expeed 7” procesoriumi, kuris žada pagerintą objekto sekimą, didesnį ISO diapazoną ir kitas pažangias funkcijas1. Nikon Zf gali pasiekti iki 8 stabilizavimo laipsnių su suderinamais objektyvais ir siūlo pikselių poslinkio vaizdų funkciją, kuri sukuria dar didesnės raiškos vaizdus, sujungdama kelis kadrus1. Be to, Zf pirmasis pasaulyje pristato „Focus Point VR” sistemą, kuri dar labiau pagerina kūno vaizdo stabilizavimą, naudodama fotoaparato fokusavimo tašką1.

Nikon Zf taip pat turi visiškai artikuliacinį ekraną, todėl jis gali būti puikus pasirinkimas vlogeriams, kurie rūpinasi savo fotoaparato išvaizda1. Nors išorėje fotoaparatas atrodo kaip senais laikais, viduje jis yra visiškai kitoks, su daug naujausios technologijos, paveldėtos iš naujausių Nikon Z8 ir Z9 flagmanų5. Zf turi 24,5 MP FX (pilno kadro) jutiklį, derinamą su „Expeed 7” procesoriumi, kurį galima rasti Z8 ir Z9 fotoaparatuose, o Nikon teigimu, tai suteikia pagerintus fokusavimo algoritmus, daugiau failų tipų, geresnį kūno vibracijų mažinimą ir kitas funkcijas5.

Nors Nikon Zf kainuoja 1 999 USD / 2 500 eurų, jis tikimai bus pristatytas rugsėjo 20 d. ir pradės būti siunčiamas į parduotuves metų pabaigoje9. Šis fotoaparatas tikrai pritrauks seno stiliaus fotoaparato entuziastų dėmesį, o jo pažangios funkcijos padarys jį patraukliu pasirinkimu įvairiems fotografavimo poreikiams1.