OLED technologijos iPad Pro: laukiamas atnaujinimas

OLED technologijos iPad Pro: laukiamas atnaujinimas

Apple, technologijų gigantas, planuoja atnaujinti savo iPad Pro modelius, įtraukiant OLED ekranus, kurie gali suteikti geresnę spalvų tikslumą, didesnį ryškumą ir gilesnius juodus atspalvius, taip pat galimai pagerinti baterijos trukmę3. Šis atnaujinimas, numatomas 2024 metais, gali būti vienas didžiausių, kokių „Apple” planšetiniai kompiuteriai patyrė per pastaruosius metus3.

Nauji iPad Pro modeliai, tikėtina, bus pristatyti 2024 metų pavasarį arba vasarą, ir jie turės OLED ekranus3. Šiuo metu 11 colių iPad Pro turi LCD ekraną, o didesnis, 12,9 colių modelis turi mini-LED ekraną; perėjimas prie OLED ekranų turėtų suteikti geresnę spalvų tikslumą, didesnį ryškumą ir gilesnius juodus atspalvius3. Be to, pranešama, kad didesnis iPad Pro modelis bus 13 colių dydžio, tai yra nedidelis, bet pastebimas atnaujinimas3.

Nauji iPad Pro modeliai taip pat turės „Apple” naująjį M3 lustą, taip pat pasirinktiną „Magic Keyboard” su didesniu … „trackpad” ir kitais patobulinimais3. Dabartinis iPad Pro variantas buvo atnaujintas 2022 metais, tačiau pokyčiai buvo nedideli3. Nors nėra aišku, kada tiksliai bus pristatytas naujasis iPad Pro, „Bloomberg” žurnalistas Mark Gurman yra gana tikras, kad jis nebus pristatytas „Apple” artėjančiame rugsėjo renginyje, kuriame kompanija tikriausiai pristatys naujuosius „iPhone” modelius3.

DUK

Kas yra OLED ekranas?

OLED (Organic Light Emitting Diodes) yra ekranų technologija, naudojanti organines medžiagas, kurios emituoja šviesą, kai į jas teikiama elektros energija. OLED ekranai gali pasižymėti geresne spalvų tikslumu, didesniu ryškumu ir gilesniais juodais atspalviais nei LCD ar LED ekranai.

Kas yra M3 lustas?

M3 lustas yra „Apple” sukurtas mikroschemų lustas, kuris bus naudojamas naujuosiuose iPad Pro modeliuose. Jis suteiks didesnį našumą ir efektyvumą nei ankstesni „Apple” lustai.

Kas yra „Magic Keyboard”?

„Magic Keyboard” yra „Apple” klaviatūra, skirta naudoti su iPad Pro modeliais. Ji turi didesnį „trackpad”, kuris leidžia lengviau ir patogiau valdyti iPad funkcijas.

Paaiškinimai

OLED (Organic Light Emitting Diodes) – tai ekranų technologija, naudojanti organines medžiagas, kurios emituoja šviesą, kai į jas teikiama elektros energija. OLED ekranai gali pasižymėti geresne spalvų tikslumu, didesniu ryškumu ir gilesniais juodais atspalviais nei LCD ar LED ekranai.

M3 lustas – tai „Apple” sukurtas mikroschemų lustas, kuris bus naudojamas naujuosiuose iPad Pro modeliuose. Jis suteiks didesnį našumą ir efektyvumą nei ankstesni „Apple” lustai.

„Magic Keyboard” – tai „Apple” klaviatūra, skirta naudoti su iPad Pro modeliais. Ji turi didesnį „trackpad”, kuris leidžia lengviau ir patogiau valdyti iPad funkcijas.