“Palworld” žaidimo sėkmė: rekordiniai žaidėjų skaičiai

“Palworld” žaidimo sėkmė: rekordiniai žaidėjų skaičiai

Nuo pat pirmosios “Palworld” žaidimo pasirodymo dienos, šis išlikimo žanro atstovas sulaukė milžiniško dėmesio. Žaidimas, kurio veikėjai primena ginkluotus Pokémonus, per pirmąją pardavimo dieną pardavė daugiau nei du milijonus kopijų ir pasiekė 200,000 vienu metu žaidžiančių žaidėjų skaičių. Šis skaičius per parą išaugo iki įspūdingų 815,000, o tai yra rekordinis skaičius “Steam” platformoje.

“Palworld” žaidimas, kuris yra prieinamas ankstyvajai prieigai nuo sausio 19 dienos, jau spėjo pritraukti didžiulį žaidėjų skaičių, konkuruodamas su praėjusių metų hitu “Baldur’s Gate 3”. Šis žaidimas, pasižymintis tamsesniu požiūriu į monstrų auginimo subžanrą, patraukė žaidėjų dėmesį nepaisant to, kad jis taip pat yra prieinamas “Xbox Series X|S”, “Game Pass” ir “Epic Games Store” platformose.

Žaidimo kūrėjai “Pocketpair” socialiniuose tinkluose pasidalino džiugia žinia, kad “Palworld” jau užima dešimtą vietą “Steam” platformos visų laikų rekordų sąraše, nedaug atsilikdamas nuo “Baldur’s Gate 3”, kuris pasiekė 875,000 vienu metu žaidžiančių žaidėjų skaičių.

DUK

Kas yra “Palworld”?
“Palworld” yra išlikimo žanro kompiuterinis žaidimas, kuriame žaidėjai gali auginti ir kovoti su įvairiais padarais, primenančiais Pokémonus.

Kas yra “Steam”?
“Steam” yra populiari žaidimų platforma ir parduotuvė, kurioje galima įsigyti, atsisiųsti ir žaisti įvairius kompiuterinius žaidimus.

Kas yra “Baldur’s Gate 3”?
“Baldur’s Gate 3” yra vaidmenų žaidimas (RPG), kuris taip pat sulaukė didelio populiarumo ir aukštų žaidėjų skaičių.

Paaiškinimai

Ankstyvoji prieiga – tai galimybė žaisti žaidimą dar prieš jo oficialų išleidimą, leidžiant žaidėjams išbandyti ir įvertinti žaidimą bei pateikti atsiliepimus kūrėjams.

Monstrų auginimo subžanras – žaidimų kategorija, kurioje žaidėjai gali auginti, treniruoti ir kovoti su įvairiais fantastiniais padarais.