Paramaunto globalus ir „Apple“ svarsto bendrą pasiūlymą: naujas žvilgsnis į „Paramount+“ ir „Apple TV+“ partnerystę

Paramaunto globalus ir „Apple“ svarsto bendrą pasiūlymą: naujas žvilgsnis į „Paramount+“ ir „Apple TV+“ partnerystę

Paramaunto globalus akcijų kainos šoktelėjo beveik 10% penktadienį, kai „Wall Street Journal“ pranešė, kad Paramaunto globalus ir „Apple“ svarsto savo atitinkamų „streaming“ platformų sujungimą su nuolaida1. Vieninga nuomonė, kad rinkoje gali būti per daug atskirų paslaugų. Sujungimas gali sumažinti išlaidas vartotojams, sumažinti paslaugų teikėjų atšokimą ir kitais aspektais būti prasmingas, pramonės vadovai ir „Wall Street“ sutinka, tikėdamiesi daugiau tokių veiksmų1.

DUK

Kas yra „Paramount+“ ir „Apple TV+“?

„Paramount+“ yra Paramaunto globalaus „streaming“ paslauga, o „Apple TV+“ yra „Apple“ siūloma „streaming“ platforma. Abi paslaugos siūlo platų filmų, serialų ir kitų pramoginių turinių asortimentą.

Kodėl svarstomas bendras pasiūlymas?

Bendras pasiūlymas gali sumažinti išlaidas vartotojams ir sumažinti paslaugų teikėjų atšokimą, taip pat padėti pramonei susidoroti su „streaming“ nuostoliais ir mažėjančiu linijiniu televizijos populiarumu1.

Kokia dabartinė bendradarbiavimo stadija?

„Wall Street Journal“ pranešė, kad derybos dėl „Paramount+“ ir „Apple TV+“ sujungimo yra ankstyvoje stadijoje1.

Paaiškinimai

„Streaming“ paslaugos – tai internetu teikiamos paslaugos, leidžiančios žiūrėti filmus, serialus, sporto renginius ir kitą turinį tiesiogiai arba užsakant.

Linijinė televizija – tai tradicinė televizija, kurioje turinys transliuojamas pagal iš anksto nustatytą tvarkaraštį.

Churn – tai paslaugų teikėjų atšokimas, kai klientai nutraukia prenumeratą ir pereina prie kitų paslaugų teikėjų.

Išvada

Paramaunto globalus ir „Apple“ svarsto galimybę sujungti savo „streaming“ platformas su nuolaida, siekdami sumažinti vartotojų išlaidas ir paslaugų teikėjų atšokimą1. Nors šis bendradarbiavimas yra ankstyvoje stadijoje, jis gali atnešti naują perspektyvą „streaming“ pramonėje ir padėti susidoroti su nuostoliais bei mažėjančiu linijinių televizijos paslaugų populiarumu.