Paslėpti kaleidoskopiniai ekrano užsklandos jūsų iPhone: kaip jas rasti

Paslėpti kaleidoskopiniai ekrano užsklandos jūsų iPhone: kaip jas rasti

iOS 17 atnaujinimas atnešė naują funkciją iPhone vartotojams – kaleidoskopines ekrano užsklandas. Šios ekrano užsklandos yra spalvingos, o jų išvaizda keičiasi dienos eigoje dėl algoritmo, kuris analizuoja pasirinktą nuotrauką ir sukuria gražų kaleidoskopo raštą1. Norėdami rasti šias ekrano užsklandas, sekite šiuos žingsnius:

  1. Atidarykite „Nustatymai“ programą ir pasirinkite „Ekrano užsklanda“3.
  2. Paspauskite „+Pridėti naują ekrano užsklandą“, kad pamatytumėte turimas parinktis3.
  3. Naršykite žemyn, kol surasite „Kaleidoskopas“ kategoriją1.
  4. Pasirinkite norimą ekrano užsklandą ir nustatykite ją kaip ekrano užsklandos porą arba pritaikykite tik pagrindiniam ekrano vaizdui1.

Įvairūs kaleidoskopiniai stiliai

Yra šešios „Jewels“ („Brangakmeniai“) kaleidoskopinės ekrano užsklandos ir aštuonios „Flower“ („Gėlės“) ekrano užsklandos1. „Jewels“ ekrano užsklandos turi tamsaus ir šviesaus režimo variantus, todėl jų išvaizda keisis priklausomai nuo to, kaip nustatėte savo iPhone1. Deja, „Flowers“ kaleidoskopai neturi šios funkcijos, tačiau jų spalvų paletė yra dar įspūdingesnė1.

Ekrano užsklandų pritaikymas

Galite pritaikyti ekrano užsklandas pagal savo poreikius, nustatyti skirtingas ekrano užsklandas užrakto ir pagrindiniame ekrane arba naudoti ekrano užsklandų poras1. Deja, negalite nustatyti dviejų skirtingų kaleidoskopinių ekrano užsklandų kiekvienam ekrane1.

Išbandykite šias naujas kaleidoskopines ekrano užsklandas savo iPhone ir mėgaukitės spalvingesniu bei įdomesniu išvaizdos pasirinkimu.