Pixel 6 savininkai susiduria su kritiška saugojimo klaida su Android 14

Pixel 6 savininkai susiduria su kritiška saugojimo klaida su Android 14

Pixel 6 savininkai praneša apie esminę saugojimo klaidą po Android 14 atnaujinimo, dėl kurios daugelis ištrina savo įrenginius ir praranda savo duomenis1. Ši problema atsiranda, jei vartotojas prieš įdiegdamas Android 14 turėjo kelių profilių įrenginyje. Po Android 14 įdiegimo pagrindinis Pixel 6 serijos įrenginio profilis atrodo prarandantis prieigą prie saugojimo, kuris neleidžia vartotojams fotografuoti ar filmuoti, atsisiųsti failus ir tiek įdiegti, tiek pašalinti programas2.

Klaidos poveikis

Ši saugojimo problema turi didelį poveikį vartotojų patirtims. Programos praneša, kad įrenginyje nėra laisvos vietos, „Google Photos“ negali atnaujinti vartotojo bibliotekos (rodo tik mažos kokybės peržiūras) ir failų negalima pasiekti per USB iš prijungto kompiuterio2. Kai kurie vartotojai susiduria su atsitiktiniais programų gedimais ir pranešimais, kad „saugojimas yra pilnas“, nepaisant to, kad jų telefone yra daugiau nei pakankamai laisvos vietos4.

Google reakcija ir galimi sprendimai

Kol kas „Google“ nepasiūlė jokio sprendimo šiai problemai ar viešo pareiškimo. Jei jūsų Pixel 6 serijos įrenginys yra paveiktas, praneškite apie tai komentaruose2. Jei esate vienas iš nesėkmingų Pixel 6 savininkų, kurie buvo užrakinti nuo savo telefono saugojimo, pereikite prie antrinio profilio. Jūsų telefonas gali būti naudojamas tokiu būdu, tačiau neturėsite prieigos prie jokių programų ar failų, susijusių su pagrindiniu profiliu4. Jei esate užrakintas nuo savo Pixel 6 saugojimo po atnaujinimo į Android 14, atstatymas į gamyklinius nustatymus atrodo kaip vienintelė galimybė. Tačiau tai yra tinkamas sprendimas, jei įrenginyje nėra išsaugotų jokių svarbių failų. Kitaip turėsite laukti, kol „Google“ patvirtins problemą ir išleis jai taisymą4.