Prabangiausi belaidžiai ausinukai: Devialet Gemini II

Prabangiausi belaidžiai ausinukai: Devialet Gemini II

Devialet Gemini II yra prabangiausi belaidžiai ausinukai, kuriuos galite įsigyti. Šie ausinukai yra įdėtiniai, su keičiamais silikoniniais ausų antgaliais. Jie pateikiami su keturiais ausų antgalių dydžiais dėžutėje – XS, S, M ir L1.

Devialet Gemini II suteikia iki 5 valandų nuolatinio klausymosi vienu ausinių įkrovimu ir iš viso 22 valandas, dėka įkrovimo dėklo. Jūsų ausinės visiškai įkraunamos per 1h40, o jūsų įkrovimo dėklas per 1h30. Devialet Gemini II palaiko daugiataškio ryšio iki 2 įrenginių, su išmaniosios perjungimo galimybėmis. Pavyzdžiui, jei vartotojas gauna skambutį į savo telefoną, klausydamasis muzikos savo kompiuteryje, Gemini II automatiškai prisijungs prie telefono, jei vartotojas atsako į skambutį, ir nutildys muziką2.

Devialet Gemini II yra sukurta su dviem naujomis patentuotomis technologijomis (Adaptive Noise Cancellation™ ir Active Wind Reduction), nauju 10 mm titano danga padengtu varikliu2. Šie ausinukai yra labai gerai pagaminti, labai gražiai baigti ir sukurti ilgalaikiam naudojimui5.

Devialet Gemini II kaina yra 449 doleriai (399 eurai, 349 svarai), suteikianti tikrai prabangią patirtį muzikos mėgėjams6. Tačiau, nepaisant to, kad Gemini II yra labai gerai pagaminti, labai gražiai baigti ir sukurti ilgalaikiam naudojimui, tai taip pat yra tiesa ir daugeliui kitų (šiek tiek arba reikšmingai pigesnių) alternatyvų5. Taigi, atrodo, kad Devialet mano, jog jis priklauso tokiai istorinei, gerbiamai kompanijai ir nusprendė atitinkamai apmokestinti. Tai nebūtų pirmas jaunas (arba ne taip jau senas) prekės ženklas, kuris tikėtųsi, kad tai, kas daro premium produktą, yra premium kaina5.