Pragaras šąla: MS Paint prideda sluoksnių palaikymą ir PNG skaidrumą

Pragaras šąla: MS Paint prideda sluoksnių palaikymą ir PNG skaidrumą

Stulbinanti naujiena visiems MS Paint programos mėgėjams: pagaliau pridėtas sluoksnių palaikymas ir PNG skaidrumas2. Šios ilgai lauktos funkcijos yra prieinamos su Paint versija 11.2308.18.0 arba naujesne14.

Sluoksniai ir skaidrumas MS Paint

Sluoksniai leidžia sukurti sudėtingesnius ir turtingesnius skaitmeninius paveikslėlius, nes galite sudėti formas, tekstą ir kitus vaizdo elementus vienas ant kito14. Norėdami pradėti, spustelėkite naują Sluoksniai mygtuką įrankių juostoje, kuris atidarys skydelį piešimo drobės šone14.Be to, MS Paint pridės vaizdo skaidrumo palaikymą, įskaitant galimybę atidaryti ir išsaugoti skaidrias PNG bylas14. Skaidrumas leidžia lengvai integruoti objektus iš vieno vaizdo į kitą, o tai ypač naudinga dirbant su sluoksniais.

Trys papildomi skyriai

  1. Sluoksnių privalumai: Sluoksniai suteikia daugiau lankstumo ir kūrybinės laisvės, leidžia atskirai redaguoti kiekvieną sluoksnį, o tai palengvina darbą su sudėtingesniais projektais. Be to, sluoksniai padeda išlaikyti originalią vaizdo informaciją, kad galėtumėte ją vėliau pakeisti arba pritaikyti2.
  2. PNG skaidrumo nauda: Skaidrios PNG bylos yra naudingos, nes leidžia lengvai integruoti vieną vaizdą į kitą be papildomų redagavimo žingsnių. Tai ypač naudinga, kai norite sukurti kompozicijas su skirtingais elementais arba naudoti vieną elementą keliuose projektuose2.
  3. Ateities perspektyvos: Naujosios MS Paint funkcijos gali padaryti šią programą patrauklesne ne tik pradedantiesiems, bet ir pažengusiems vartotojams. Kartu su kitomis naujausiomis funkcijomis, tokiomis kaip fono pašalinimo įrankis, MS Paint tampa vis universalesne ir galingesne vaizdų redagavimo programa5.