Rytų Vašingtono žemdirbių bendruomenė neteko lyderio

Rytų Vašingtono žemdirbių bendruomenė neteko lyderio

Rytų Vašingtono žemės ūkio sektoriaus bendruomenė gedi dėl svarbios asmenybės – verslininko Franko S. Tiegs – netekties. Jis mirė vasario 8 dieną, būdamas 66 metų, Seatalo Harborview medicinos centre patyręs sunkią autoavariją. Tiegs buvo žinomas kaip įtakingas žemės derliaus auginimo, perdirbimo, rinkodaros, finansų ir plėtros specialistas, turėdamas daugiau nei dvylikos įmonių, tarp jų “Oregon Potato” ir “Washington Potato”, savininkas.

Jis taip pat 2019 m. įsigijo bendrovę “Quincy Foods” ir valdė žemės ūkio verslą Warde. Tiegs gyveno Richland regione ir jo veikla turėjo didelį poveikį Kolumbijos baseino plėtrai; jis yra įsimintas kaip verslo aštrumo ir regiono vystymo skatinimo atstovas. Frankas S. Tiegs buvo puikiai įvertintas už savo indėlį į laistomąją žemdirbystę ir plačiai žinotas dėl savo kompetencijos vandens teisės klausimais.

Pasak Darryl Olson, Kolumbijos ir Žmogaus Upių laistymo asociacijos atstovo, Tiegs atliko daugiau darbų laistymo žemės ūkyje nei bet kuris kitas asmuo, turėdamas sukaupęs išsamių žinių ir dėmesio smulkmenoms. Jis taip pat nuosavo Lewis and Clark rančą West Richland, kuri rodo jo viziją regiono vystymui.

Franko S. Tiegs įsiminė ir kaip aistringas automobilių, ypač raumenų automobilių, mėgėjas ir dragreiso sporto šalininkas. Jis palieka stiprų verslumo, bendruomenės plėtros ir automobilių pasaulyje meilės palikimą.

DUK apie Franko S. Tiegs Netektį

Kas buvo Frank S. Tiegs?
Frank S. Tiegs buvo įtakingas žemės ūkio sektoriaus asmuo, turėjęs daugiau nei dvylikos įmonių, įskaitant “Oregon Potato” ir “Washington Potato”. Jis užsiėmė derliaus auginimu, perdirbimu, rinkodara, finansais ir plėtra.

Kada ir kaip Frank S. Tiegs mirė?
Jis mirė 2023 m. vasario 8 d., būdamas 66 metų, Seatalo Harborview medicinos centre dėl sunkios autoavarijos pasekmių.

Koks buvo Frank S. Tiegs įnašas į žemės ūkį?
Frank S. Tiegs buvo itin vertinamas dėl savo pastangų skatinti laistomąjį žemdirbystę ir savo žinių vandens teisės klausimais.

Kokia buvo Frank S. Tiegs įtaka regionui?
Jis turėjo didelį poveikį Kolumbijos baseino plėtrai, yra įsimintas kaip regino vystymo skatinimo atstovas ir valdė žemės ūkio verslą Warde.

Kur Frank S. Tiegs gyveno ir kokią veiklą vykdė?
Frankas gyveno Richland regione ir valdė žemės ūkio verslą, įskaitant 2019 m. įgytą “Quincy Foods” įmonę.

Kokius pomėgius turėjo Frank S. Tiegs?
Jis buvo aistringas automobilių, ypač raumenų automobilių, mėgėjas ir dragreiso sporto šalininkas.

Ar Frank S. Tiegs turėjo kažką susijusio su automobiliais?
Taip, jis buvo ypač susidomėjęs raumenų automobiliais ir dragreiso sportu, šis pomėgis buvo jo aistra ir laisvalaikio dalis.

Apibrėžimai ir terminai:
Laistomoji žemdirbystė: žemės ūkio būdas, kai dirbama žemė laistoma, kad būtų užtikrintas augalų augimas sausringomis sąlygomis.
Vandens teisės: teisės aktai ir reguliacijos, susiję su vandens naudojimu, ypač žemės ūkyje ir laistymo sistemose.
Kolumbijos baseinas: geografinė teritorija Šiaurės Amerikoje, esanti Kolumbijos upės slėnyje.

Deja, straipsnyje nepateikiami tinklalapiai ar susiję nuorodų šaltiniai, todėl negaliu pateikti susijusių saitų.