Samsung „Fan Edition” nutekėjimas: Galaxy Buds, S23 ir Tab S9 atskleisti

Samsung „Fan Edition” nutekėjimas: Galaxy Buds, S23 ir Tab S9 atskleisti

Samsung „Fan Edition” produktų linija

Neseniai Samsung netyčia atskleidė savo naujausią „Fan Edition” produktų liniją, į kurią įeina nauji Galaxy Buds FE ausinukai, Galaxy S23 FE išmanusis telefonas ir Galaxy Tab S9 FE planšetė1. Šie nauji produktai buvo aptikti kompanijos Argentinos svetainėje, kur anksti atsidarė naujų ausinių produkto puslapis, kuriame pateikiami likusių linijos produktų nuotraukos1. Viena iš nuotraukų rodo spalio 4 d. datą (12:45 val.), kuri gali reikšti „Fan Edition” linijos išleidimo ar pranešimo datą1.

Galaxy S23 FE

Galaxy S23 FE priekis atrodo panašus į S21 vertingąjį flagmaną, kurį apžvelgėme praeitais metais1. Naujajame telefone vis dar yra trys objektyvai, tačiau dabar jis atsisako viso fotoaparato modulio iškyšulio ir turi tik objektyvų iškyšulius, panašius į Galaxy S23 seriją1.

Galaxy Buds FE

Galaxy Buds FE specifikacijose nurodoma, kad jie turi 30 valandų baterijos tarnavimo laiką su įkrovimo dėklu, aktyvų triukšmo slopinimą ir naują „vienkryptį garsiakalbį”, kitaip tariant, žemų dažnių garsiakalbį1.

Galaxy Tab S9 FE

Nors apie Galaxy Tab S9 FE nėra daug informacijos, galime manyti, kad jis bus pigesnė versija nei pilnavertis Tab S9, kuris yra vienas geriausių Android planšečių su Snapdragon 8 Gen 2 ir AMOLED ekranu5.

Išvada

Nors Samsung dar neatskleidė visų detalių apie šiuos produktus, galime tikėtis, kad netrukus bus atskleista daugiau informacijos. Galimas oficialus pranešimas gali būti spalio 4 d., kaip minėta vienoje iš nuotraukų1.