Samsung Galaxy S24: naujos kartos telefonų revoliucija

Samsung Galaxy S24: naujos kartos telefonų revoliucija

Samsung, vienas iš pasaulio lyderiaučių mobiliojo ryšio technologijų srityje, neseniai pristatė savo naujausią Galaxy S24 seriją. Ši serija, sudaryta iš trijų modelių – pagrindinio S24, S24+ ir Ultra, jau dabar yra prieinama užsakymui. Nors išorės dizainas nedaug skiriasi nuo ankstesnės Galaxy S22 serijos, naujieji S24 ir S24+ modeliai siūlo reikšmingus atnaujinimus tiek programinės įrangos, tiek techninės įrangos požiūriu1.

Dizainas ir ekranai

Galaxy S24 ir S24+ modeliai išlaiko panašų išorės dizainą kaip ir Galaxy S22 ir S22+, tačiau yra keletas svarbių skirtumų. Pavyzdžiui, 2024 metų modeliai turi individualias apvalias iškarpas kiekvienai galinei kameros lęšiui, o ne išsiskiriantį kameros kontūrą. Be to, Galaxy S24 ir S24+ ekrano raiška yra didesnė. Galaxy S24+ modelis dabar gali pasigirti 3120 x 1440 pikselių raiška, palyginti su ankstesniu Galaxy S22+ modeliu, kurio raiška buvo 2340 x 1080 pikselių1.

Baterija ir krovimas

Naujieji Galaxy S24 ir S24+ modeliai taip pat turi didesnes baterijas. Galaxy S24 modelis turi 4,000mAh bateriją, palyginti su ankstesniu 3,700mAh modeliu, o Galaxy S24+ modelis gali pasigirti 4,900mAh baterija, palyginti su ankstesniu 4,500mAh modeliu. Krovimo greitis išlieka nepakitęs – 25W ir 45W atitinkamai standartiniams ir Plus modeliams1.

Kameros

Galaxy S24 serijos telefonai taip pat siūlo patobulintas kameras, kurios leidžia vartotojams daryti dar aukštesnės kokybės nuotraukas ir filmuoti video1.

Atnaujinimai ir saugumo pataisos

Be to, Samsung pranešė, kad jų naujieji Galaxy S24 flagmanai bus ilgiau palaikomi. 2024 metų modeliai gaus septynerius metus operacinės sistemos atnaujinimų ir saugumo pataisų, tuo tarpu Galaxy S22 serija bus ribota iki ketverių ir penkerių metų OS ir saugumo atnaujinimų1.

DUK

Kas yra Samsung Galaxy S24?

Samsung Galaxy S24 yra naujausias Samsung išmaniojo telefono modelis, kuris siūlo reikšmingus atnaujinimus tiek programinės įrangos, tiek techninės įrangos požiūriu.

Kokie yra pagrindiniai Samsung Galaxy S24 privalumai prieš ankstesnius modelius?

Samsung Galaxy S24 serija siūlo didesnę ekrano raišką, didesnes baterijas, patobulintas kameras ir ilgesnį atnaujinimų bei saugumo pataisų laikotarpį.

Kada Samsung Galaxy S24 bus prieinamas?

Samsung Galaxy S24 serija jau dabar yra prieinama užsakymui, o oficialus išleidimas numatytas 2024 metų sausio 31 dienai.

Paaiškinimai

Pikseliai – mažiausias grafinio vaizdo elementas, kuris gali būti valdomas ir pakeistas.

mAh – miliampero valanda, baterijos talpos matavimo vienetas.

OS – operacinė sistema, programinės įrangos, kuri valdo kompiuterio ar kitokio elektroninio įrenginio, sistema.

Saugumo pataisos – programinės įrangos atnaujinimai, skirti pašalinti saugumo spragas ir apsaugoti sistemą nuo kenkėjiškos programinės įrangos.